sablona1

 

Bunda Endura FS 260-Pro

 V případě našeho nového kola Enduro Elite Carbon si stále nejsme jisti, jestli je rychlejší nahoru nebo dolů. Ale v tuto chvíli si spíš říkáme, že na tom nezáleží, protože tenhle stroj je neskutečně zábavný! Dali jsme mu novou geometrii s menším hlavovým úhlem, dělší horní rámovou trubkou, kratšími řetězovými vzpěrami a nízko položeným středem. To vše působí, jako by kolo bylo přilepeno k trailu a přitom rám je responzivní a univerzálnější než kdy dříve. K tomu jsme přidali pár vychytávek jako integrované úložiště SWAT™ Door ve spodní rámové trubce a také jsme udělali „staré novým“, když jsme slavnostně vrátili do hry závitový střed. Abychom snížili hmotnost, dali jsme kolu legendární X-Wing konstrukci z našeho karbonu FACT 9m na předním rámovém trojúhelníku a zadní trojúhelník ze slitiny M5. Hladkou jízdu zajišťuje 160mm zdvih vepředu i vzadu, kde je namontován tlumič RockShox Monarch Plus s naším Rx Trail Tune. Rám je kompatibilní se systémem 6Fattie, takže budete vždy připraveni na jakýkoliv trail před Vámi.

 

Rám má legendární X-Wing konstrukci z karbonu FACT 9m na předním rámovém trojúhelníku a slitinu M5 na zadní stavbě. Tato konstrukce zajišťuje skvělý mix efektivity, hmotnosti a tuhosti. Dále je použita naše 29 geometrie, která umožňuje použití systému 6Fattie (způsobí pokles středu o 7mm) a nabízí tak skvělou a agresivní jízdu. A s vnitřním vedením kabelů, které je vedeno i sedlovkou Command Post IRcc, závitovým středem a integrovaným úložištěm SWAT™ Door ve spodní rámové trubce dostanete spolehlivé, elegantní kolo, připravené na všechny nástrahy číhající na trailu.

Vidlice RockShox Lyrik RC má pevnou osu 15x110 mm Maxle Ultimate, 160mm zdvih a 35 mm vnitřní nohy Fast Black. Je také kompatibilní se systémem 6Fattie, když budete potřebovat velkou trakci.

Jednopřevodníkové řazení SRAM s 11rychostní přehazovačkou GX poskytuje přesné a spolehlivé řazení. Rozlučte se s padáním řetězu a nadbytečnými gramy.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazní, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Velká 29" kola

   • Váha kola vzhledem k zaměření

   • Možnost plášťů 6 Fattie

   • Skvělá geometrie rámu

 

Nevýhody

 • Nemá Brain

 • Pláště 6 fattie je třeba si dokoupi

Názor experta

Výborné kolo, které je vhodné k dennímu ježdění ale také do trailových parků. Díky rychlému nastavení tlumiče pomocí Autosagu je nastavení hračkou a během chvilky lze vyrazit na cestu. Skvělá váha kola se podepíše na dravosti kola při výjezdech, pokud nasadíte pláště 6 Fattie tak bude kolo navíc velmi stabilní a odpustí i nějakou tu chybku v terénu. V každém případě je tento model skvělým univerzálem do jakéhokoliv terénu a v žádném případě se s ním nebudete nikdy nudit.

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies