Vážení zákazníci, během jarních prázdnin ( 27.02. - 05.03.2023 ) bude zimní servis mimo provoz !  Proto prosím přineste svou zimní výbavu na servis s předstihem, aby jste si užili prázdniny na svahu s perfektně nabroušenými a navoskovanými lyžemi.  Děkujeme za pochopení.

Seřízené až k Vám domů

  

 

SEŘÍZENÉ A SESTAVENÉ AŽ K VÁM DOMŮ

 

Jako jediní na trhu nabízíme zbrusu novou službu SEŘÍZENÉ A SESTAVENÉ AŽ K VÁM DOMŮ.

 

Pouze Nevix cyklosport Vám nabízí jedinečnou službu dovozu 100% sestaveného a dokonale seřízeného kola až k vám domů.

Odpadají starosti s montáží. V ostatních cyklo prodejnách většinou nemají rádi sestavování kol zakoupených na internetu, proto se cena servisu za seřízení a sestavení pohybuje řádově mezi 700 až 1500 Kč. U nás však máte montáž zahrnutou do služby, sestavení kola vás tedy nemusí nijak trápit.

 

A JAK TATO SLUŽBA FUNGUJE?

Vámi vybrané kolo, není-li skladem, na prodejně převezmeme od dopravce, nebo ho vezmeme z našeho skladu, a to zcela rozložené a zabalené v krabici. Náš profesionální mechanik Nevix teamu jej sestaví a seřídí tak, aby bylo 100% připravené k odvozu.

Jakmile je sestavené a seřízené, zajistíme dopravu na vaši uvedenou adresu.

 

1.Odvoz dodávkou Nevixu kolo převezmete přímo z rukou našeho pracovníka, tudíž máte jistotu, že není přepravou nijak poškozené a je ve skvělé kondici. Odpadají starosti s montáží, popřípadě s přepravou těžké a neskladné krabice do servisu, kde by vám kolo seřídili. Navíc vám při předání vysvětlíme údržbu a další technické záležitosti. Pomůžeme nastavit vidlici,seřídit tlumiče,popř. nastavit sedlo. Naši řidiči jsou perfektně vyškoleni a rádi Vám vaše nové kolo předvedou, poradí a ochotně zodpoví všechny Vaše dotazy.

 

2. Přepravní společností: Kolo bude sestavené a seřízené od našeho profesionálního mechanika, bude Vám dopraveno dokonale zabalené a ochráněné před poškozením v našem speciálně vyvinutém obalu. Jen ho dopraví společnost FOFR nebo Top Trans. Stačí jen vybalit a můžete hned vyrazit na Vaši první projížďku. POZOR NELZE PLATIT KARTOU!!!

 

 

KDY VÁM KOLO DORUČÍME ?

Před rozvozem Vám vše potvrdíme buď telefonicky, nebo SMS zprávou, ve které bude i telefonním číslo na řidiče, který vám kolo veze a se kterým se operativně můžete domluvit na detailech předání. V avízu se též dozvíte částku k zaplacení, pokud jste již platbu neprovedli převodem. Proto, prosím, věnujte zvýšenou pozornost správnému uvedení vašeho telefonního čísla, e-mailu, ale i dodací adresy!

 

 

!!!Dodání může být zpožděno o cca 4 pracovní dny díky sestavení, kontrole a balení, samozřejmě i dopravě!!!

Děkujeme za pochopení

 

 

Na trhu tuto jedinečnou celorepublikovou rozvážkovou službu poskytuje jen firma Nevix.cz

 

 

CENÍK DOPRAVNÉHO U KOL A LYŽÍ:

 

CENA DOPRAVNÉHO Všechny značky + dětská kola:

 

1) Kolo si postavím sám:

  • cena kola od 0 Kč do 4.999 Kč = dopravné 350,- Kč pro Slovensko 450,- Kč
  • cena kola nad 5.000 Kč = ZDARMA

2) Seřízeno, sestaveno:

  • cena kola od 0 Kč do 59.999 Kč = dopravné 1 499,- Kč pro Slovensko 1 599,- Kč
  • cena kola nad 60.000 Kč = ZDARMA
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies