Seřízené až k Vám domů

Jako jediní na trhu jsme zavedli zbrusu novou službu SEŘÍZENÉ AŽ K VÁM DOMŮ. O co se jedná? Jak již asi víte, jízdní kola od značek Specialized a Scott se z důvodu prodejní politiky těchto výrobců nesmí posílat přepravní službou. Žádný prodejce ani e-shop Vám z těchto důvodů kolo nepošle. Pouze Nevix cyklosport Vám nabízí jedinečnou službu dovozu 100% Sestaveného a dokonale seřízeného kola až k Vám domů a to zcela ZDARMA. Naši řidiči jsou perfektně vyškoleni a rádi Vám Vaše nové kolo předvedou, poradí a ochotně zodpoví všechny Vaše dotazy.

Jak to funguje?

Když si zakoupíte kolo Specialized nebo Scott v prodejně Nevix.cz   v ceně vyšší než 19.999 Kč , získáváte jedinečnou službu SEŘÍZENÉ AŽ K VÁM DOMŮ a kolo Vám v nejbližším termínu dopravíme ZDARMA až na Vámi určené místo, navíc Vám při předání vysvětlíme údržbu a další technické záležitosti. Většinou v cyklistické sezoně běžně zavážíme kola zákazníkům každý týden, mimo sezonu se termín může lehce posunout, ale vždy po domluvě se zákazníkem.

nevix - seřízení

Co je hlavní výhodou služby SEŘÍZENÉ AŽ K VÁM DOMŮ?

Hlavní výhodou je že kolo od Nevix.cz obdržíte 100% sestavené a seřízené až k Vám domů. Kolo dostanete přímo z rukou našeho pracovníka, tudíž máte jistotu, že kolo není přepravou nijak poškozené a je ve skvělé kondici. Odpadá placení poštovného a hlavně starosti s montáží kola popřípadě  s přepravou těžké a neskladné krabice do servisu kde by Vám kolo seřídili. V prodejnách kol většinou nemají rádi sestavování cizích kol zakoupených na internetu proto se cena  servisu za seřízení a sestavení kola se pohybuje řádově mezi 700 až 1500 Kč.

V jaké časy a dny dovážíte kola?

Zákazníky obvykle zavážíme v pracovní dny, a to od pondělí do pátku, od 7 do 20 hodin, ovšem vždy po konzultaci se zákazníkem a ověřením možnosti převzetí. Nejpozději následující den po objednání Vašeho nového kola Vás budeme telefonicky kontaktovat sdělíme Vám podrobnosti ohledně termínu ve kterém proběhne Váš závoz.  Před závozem Vám vše potvrdíme SMSkou, ve které bude i telefonním číslo na řidiče, který Vám kolo veze a se kterým se operativně můžete domluvit na detailech předání. V avízu se též dozvíte částku k vyplacení. Proto, prosím, věnujte zvýšenou pozornost správnému uvedení Vašeho telefonního čísla, e-mailu, ale i dodací adresy!

Co si mám tedy zařídit v avízovaný den doručení?

V den doručení veďte prosím v patrnosti nutnost převzetí zásilky anebo pověřte někoho k převzetí zboží v domluvený čas. Pokud se nacházíte v dosahu místa určení, je to jednoduché. Řidič Vám půl hodiny před dodáním zavolá a domluvíte se na upřesnění předání, tudíž k převzetí nám stačí opravdu pouze předat peníze pokud jste již neplatili převodem. Prosím mějte u sebe připravenou přesnou částku za objednané zboží. Prosíme také, abyste u sebe měli také telefon uvedený na objednávce, aby s Vámi řidič mohl doladit potřebné detaily popř.  hledání místa předání.

Nabízí i Vaše konkurence podobnou službu s dovážkou zdarma?

Na trhu jsme jediní s touto jedinečnou celorepublikovou rozvážkovou službou.

Jsem ze zahraničí, dovezete mi kolo na Slovensko, do Rakouska, Německa?

Ani k zahraničním zákazníkům se neotáčíme zády, tento dovoz kol je vždy na individuální domluvě, proto nás neváhejte kontaktovat.

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12