Skialpová půjčovna

Skialpová půjčovna

Chcete se vydat mimo sjezdovky nebo běžecké stopy a vychutnat si zdravý pohyb na lyžích v lese, kopcích, polích a ve volném terénu? Zkuste skitouring nebo česky skialp. Máme velikou výhodu v Krušných horách které jsou přímo za “barákem” a vybízejí k freetouringovým tůrám. Na rozdíl od sjezdovek nebo běžek Vám stačí 10-15cm sněhu a už můžete vyrazit na tůru. Nepotřebujete žádné speciální dovednosti, pohyb je podobný klasické chůzi, jestli umíte trochu lyžovat tak je to samozřejmě výhoda, ale ne podmínka. Pokud máte rádi pohyb v přírodě, jezdíte na kole, lyžujete, běžkaříte tak je skitouring stvořen přímo pro Vás. Míru fyzické zátěže si každý naordinuje sám podle stoupání a rychlosti chůze, jde jít naprosto pohodovým tempem, ale i velmi sportovním.

Nemáte skialpovou výbavu a chtěli by jste si tento druh zimní zábavy vyzkoušet, nebo by jste si chtěli před nákupem skialpů vše nejdříve otestovat? Neváhejte využít naší kvalitně vybavené skialpové půjčovny.

V naší moderní půjčovně naleznete jak základní, tak i top vybavení na skialpy. Uspokojíme tedy začátečníky, i výkonnostně zaměřené skialpinisty, klademe velký důraz na kvalitu jednotlivého vybavení včetně jeho pravidelné údržby a servisu, takže se nestane, že Vás na trase potká nějaké nepříjemné překvapení

V nabídce k půjčení nebo ke koupení máme lyže a boty od značek Hagan a Scott a Fischer, vázání Hagan- ATK a Fischer.
 
Naši zkušení specialisté Vám rádi poradí s vhodnou výbavou s ohledem na Vaše zkušenosti a fyzickou zdatnost a případně pomohou naplánovat trasu na vyzkoušení či provozování skialpinismu v našem okolí.
 
Co je v naší půjčovně zahrnuto:
 
Lyže s techovým (pinovým) vázáním
Boty
Pásy
Nastavitelné hole
Lavinové batohy
Lavinový vyhledávač
 
Ceník:
Kompletní skialpová výbava
1. den 590 Kč
2 dny 1070 Kč
3 dny 1550 Kč
4 dny 2020 Kč
5 dní 2490 Kč
6 dní 2940 Kč
Týden 2940 Kč
 
Doporučené Safe vybavení do Alp
Lavinový vyhledávač 120 Kč, 3-6 den 90 Kč
Lavinová Sonda 45 kč / Den
Lopata 45 Kč / Den
Celý Safe set 150 Kč / Den
 
V naší prodejně si případně můžetedokoupit i chybějící výbavu- batohy, teplé nebo funkční oblečení.
Budeme se na vás těšit  :)
 
 
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies