O nás

Logo NEVIXV Nevixu se vždy snažíme abychom uspokojili i ty nejnáročnější požadavky svých zákazníků a naší snahou je vyhovět Vám ještě než stihnete svá přání vyslovit....
Historie obchodu se datuje do devadesátých let minulého století, kdy jsme jako vášnivý cyklisté a lyžaři opravovali známým a kamarádům kola a vrtali vázání na lyže doma v obýváku. Později se přidal prodej lyží a kol.
V roce 2007 jsme založili prodejnu Nevix cyklosport v Kadani. Při slavnostním otevření v roce 2008 jsme si dali za cíl pomoci Vám při výběru té nejlepší lyžařské a cyklistické výbavy.
Snažíme se zákazníkům poskytovat bezkonkurenční služby a nabízet špičkové výrobky od nejlepších dodavatelů sportovního vybavení na současném trhu za nejlepší ceny v ČR.
Nejsme jen obyčejná sportovní prodejna. Jsme duší cyklisté i lyžaři a sport je naší vášní. Většinu výrobků na „vlastní kůži“ testujeme a proto Vám můžeme poskytnout maximum informací.
Věříme, že i naše internetové stránky Vám umožní vždy bez problémů nalézt potřebné produkty a cenné informace. E-shop stále vylepšujeme a budeme od Vás zákazníků rádi za jakékoli připomínky, typy nebo vylepšení.
Pevně věříme, že si u nás na prodejně nebo e-shopu vyberete a stanete se našimi spokojenými zákazníky, kteří se budou rádi vracet.
Team Nevix cyklosport

 

1.11.2017 jsme pro Vás, naše zákazníky otevřeli novou prodejnu v ulici Golovinova 1340 v Kadani.

 
 

Kontakt

E-mail prodejna:
nevix@nevix.cz
E-mail e-shop:
info@nevix.cz

Dotazy ohledně e-shopu

(+420) 733 610 240

Technické dotazy

(+420) 774 946 349
(+420) 777 214 924
(pracovní doba po-pá 9 - 17 hod.)

(Sobota 9-12 hod.)

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies