Proč a jak si předobjednat kolo, cyklodoplňky nebo lyže

Pokud jste se minulý rok začali poohlížet po novém kole, nebo se jej chystáte pořídit letos, určitě víte, jak epidemie koronaviru otřásla cyklo průmyslem. Zvěsti o kolabujícím trhu jsou bohužel pravdivé, hrozí, že si na nové kolo počkáte i více než rok, navíc nemáte jistotu, že se na vás dostane. Řešení je prosté. Svůj vysněný bike si předobjednejte už dnes.

 

 

Situace, kdy chce kolo každý

Kvůli epidemickým opatřením zavřené továrny, kolabující přeprava zboží a zpožděné dodávky z Asie. To situaci, kdy je po kolech nejvyšší poptávka, zrovna nenahrává.

Ve chvíli, kdy se v roce 2020 začaly kvůli sílící epidemii koronaviru zavírat tělocvičny a hřiště a lidé nesměli opouštět své okresy, začala jízda na kole zažívat doslova boom. Kdo kolo měl, jezdil na něm, kdo neměl, koupil si ho.

Takových bylo a stále je nakonec tolik, že prodejci postupně vyprodávají veškeré skladové zásoby. Není ani možné se takovému trendu pružně přizpůsobit, protože se produkce plánuje vždy na rok dva dopředu.

 

Nedostatek kol netrápí jen Čechy

Nouze o kola není záležitostí jen naší země. V Anglii, Německu nebo třeba Nizozemsku, kde je ježdění na kole obecně oblíbenější, vzrostla v době covidu poptávka kol také proto, že se lidé snaží omezovat jízdu hromadnou městskou dopravou. Raději se při cestě do práce a kamkoliv jinam prostě projedou na kole.

 

Jak je těžké koupit kolo v době covidové

Doba, kdy si kolo či náhradní cyklo komponenty stačilo pohodlně vybrat na e-shopu nebo na prodejně, se zdá být pryč. A nezáleží na tom, jestli si sestavujete karbonové silniční kolo na míru, sháníte obyčejné horské kolo na občasnou vyjížďku nebo třeba dětské kolo.

V praxi to vypadá tak, že pro dokončení výroby chybí několik zásadních součástek, na které se čeká tak dlouho, že můžete cyklo sezonu ukončit dříve, než ji zahájíte. Další možností je, že se vyrobí a doveze tak málo kusů, že se po kolech zapráší dříve, než stihnete nakoupit.

 

 

Předobjednávka kola je jednoduché, pohodlné a účinné řešení

Jak se tedy pojistit pro „případ nouze“? Vytvořte si předobjednávku na kolo. Abyste však šlápli do pedálů během příští cyklo sezony, udělejte tak už teď.

 

Jak postupovat při předobjednávce kola

Proces předobjednávky kola vás bude stát jen pár kliknutí klidně z telefonu, zaplatíte 10 % ceny kola jako rezervační zálohu. Jako pozornost od nás obdržíte zajímavou slevu.

Pak nezbývá než vyhlížet, kdy se u nás kolo objeví. Jakmile se tak stane, obratem vás budeme informovat telefonicky nebo e-mailem. Kolo pak zašleme na vaši adresu, nebo se pro něj zastavíte u nás na prodejně a třeba na něm rovnou odjedete.

 

Předobjednat si můžete také cyklodoplňky, tretry a oblečení, dokonce i lyže nebo snowboard

Stejně jako součástky na stavbu kola začínají být nedostatkovým zbožím také cyklo doplňky a oblečení na kolo. Kvůli nebývalému zájmu o cyklistiku totiž nestíhají nejen výrobny samotných kol.

Předobjednejte si tak i svůj cyklo outfit, tretry nebodoplňky, kterými kolo vyladíte. Jednoduše vytvořte předobjednávku zboží, které objednáme u dodavatelů. Ve chvíli, kdy produkty dorazí na náš sklad, zavoláme vám nebo vám napíšeme e-mail. Ještě ten den zboží odešleme. Neplatíte nic předem, jen si zajistíte, že se budete mít na co těšit.

Že je zima daleko? Ani na předobjednávku lyží a snowboardů není nikdy brzy. Neriskujte, že se situace se zimním zbožím přiblíží situaci s koly a zajistěte si sjíždění svahů s novou výbavou.

 

Obraťte se na nás

Pokud vám ohledně předobjednávek není něco jasné, nebo se chcete poradit ohledně výběru kola a příslušenství, jsme tady pro vás na telefonu      +420 733 610 240, kontaktovat nás můžete i e-mailem na adresu info@nevix.cz.

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies