Test centrum

Nevíte zda se rozhodnout pro celoodpružené kolo nebo hardtail? Jestli 27,5" nebo 29". Vyzkoušejte si v našem Testcentru, které z kol Vám vyhovuje.
Otestujte nové špičkové modely kol přímo na Vašem oblíbeném trailu.

V naší kamenné prodejně NEVIX Cyklosport vám nabízíme možnost celoročně otestovat nové modely kol z aktuální kolekce. K dispozici jsou jak celoodpružené modely tak hardtaily. Myslíme i na dámy, na které v našem TEST Centru čekájí modely od našich značek.

Máte skvělou příležitost si před nákupem vyzkoušet fungování vybraného kola přímo v terénu a testování Vám tak může dát odpověď na to, která kategorie kol pro Vás bude nejvhodnější.

Budu něco platit?

Testovací jízdy jsou ZDARMA na 24 hodin, stačí pouze předložit dva doklady totožnosti sepíšeme smlouvu o zápůjčce. V případě zájmu o delší testování kola je každý další den zpoplatněn částkou 1000 kč.

Kde kolo mohu otestovat?

Kdekoliv. Přímo v okolí naší prodejny se nachází množství vhodných terénů k odzkoušení kola. Na tyto trasy Vás rádi navedeme popřípadě i doprovodíme. Pěkné traily jsou v okolí Hasištejna nebo údolí Prunéřovského potoka. Důkladné prověření vlastností jednotlivých kol v terénu je pak už jen na vás.

Rezervace kola

Vyberte jeden z níže uvedených modelů, následně si můžete testovací jízdu domluvit na tel:  731 557 867  nebo na e-mailu: nevix@nevix.cz.

Podmínky půjčení

1. Předložení dvou platných dokladů totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas, řidičský průkaz...).

2. Půjčení je ZDARMA na 24h, dodržíte-li podmínky dané smlouvou. Každý další započatý den je zpoplatněn částkou 1000 Kč.

Jak postupovat

1. Zavoláte nám na tel. 731 557 867  a kolo si zarezervujete na vámi vybraný termín. Při rezervaci nám nezapomeňte sdělit také vaši hmotnost důležitou pro nastavení tlumiče a odpružené vidlice. Dále je vhodné sdělit jaký typ pedálů používáte (SPD, CrankBros atd).

2. Ve sjednaný den a hodinu budete mít kolo připravené v naší prodejně. Nastavíme vám posed a provedeme nastavení tlumiče a odpružené vidlice. Sepíšeme s vámi nájemní smlouvu a můžete vyrazit.

3. Kolo si vyzkoušíte před prodejnou a pokud bude vše nastaveno podle vašich představ můžete rovnou vyrazit na vyjížďku, v opačném případě technici provedou úpravu posedu a nastavení podle Vašich požadavků.

Ostatní

Služba je koncipována jako TESTCENTRUM pro vyzkoušení kol před nákupem. Testovací jízdy jsou samozřejmě ZDARMA.

Testovat kola ZDARMA může každý zákazník u jednotlivých modelových řad pouze jednou za příslušnou cyklistickou sezónu.

Shora uvedená testovací kola jsou k dispozici v naší prodejně v průběhu cyklistické sezóny (březen-září). Vážným zájemcům o koupi některého kola jsme schopni na sjednaný termín zajistit na vyzkoušení i jiný model celoodpruženého nebo silničního kola.
 
Kompletní přehled nové kolekce naleznete v oddělení: Horská kola
 
Testovací jízdu si můžete domluvit na tel:  731 557 867 nebo na emailu : nevix@nevix.cz
 
 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies