Technologie pantů

Technologie pantů


Technologie pantů prochází neustálým vývojem a pravidelně jsou objevovány nové standardy, a to jak u dioptrických brýlí, tak i u slunečních brýlí. Brýle Oakley můžou mít dva základní typy mechanismů, a to miniaturním mechanismem s dvojitou regulací a pružinovým mechanismem. Panty u brýlí Oakley se vyznačují těmito vlastnostmi:

  • unikátní trvanlivost při zachování plného pohodlí a vlastnosti používání
  • technická dokonalost mechanismu a to díky nejlepším materiálům a zpracování
  • vynikající estetika plynule spojující mechanismus pantů s obroučkami i stranicemi
  • záruka stability a odolnosti vůči tlaku


Konkrétně se můžete setkat s těmito panty:

Hollowpoint
Design tohoto pantu je složen z mechanismu křivky a vnitřního pístu. Oakley se u tohoto pantu nechalo inspirovat motocyklovými koly bez os.


Monoshock
Pant obsahuje odbočku, což je speciální prvek spojující očnici a ostatní části stranice. Panty jsou pružné, pohodlné a přizpůsobivé a to díky mechanické přesnosti.


Twinshock
Panty s typickým designem pro značku Oakley. Díky dvojitým odbočkám jsou panty pružné a trvanlivé. Struktura pantu připomíná konstrukci pružin použitých pro minimalizaci tlaku.


Zero profile
Tento pant odstraňuje všechny nevýhody klasických pantů. Mechanismus pantu je integrován se stranicí a značí se vysokou trvanlivostí a minimalistickým designem.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies