Technologie Oakley HD Polarized

HD Polarized™ - polarizace


Oakley vyvinulo technologii čoček HD Polarized, která je určena jak elitním sportovcům, ale i běžným lidem. Jde o ochranu před nepříjemným oslněním a se špičkovou jasností vidění. Například golfisté se musí vypořádat s rušivými odlesky od vodní překážek a rovných ploch. Rybáře ruší oslepující sluneční paprsky odrážené od vodní hladiny a řidiče dopravních prostředků může ohrozit jízda narušena slunečním oslněním. Silniční cyklisté jsou také vystaveni nebezpečí zapříčiněným oslněním, které skrývá výmoly na silnici. Avšak i sportovci vykonávající zimní sporty mají mnoho negativních zkušeností s oslňujícím slunečním svitem, který odvádí pozornost a snižuje soustředění.

Polarizační čočky odfiltrovávají nejvíce odlesků, ale ne všechny polarizační brýle jsou vyrobeny stejným způsobem. Technologie Oakley HD Polarized odstraňuje nutnost použití lepidel a tmelů, které zkreslují Váš zrak. Jakákoliv lepidla spojující jednotlivé vrstvy materiálu čoček snižují jasnost a zkreslují sledovanou scénu. Díky tomu jsou polarizační brýle Oakley unikátní ve své třídě.

Čočky s technologií Oakley HD Polarized blokují 99% ostrého oslnění a minimalizují namáhání očí.

Společnost Oakley® nabízí nejlepší skla s polarizací.
Běžná skla s polarizací mohou rušit obraz, který vidíte. Kromě toho dostatečně neeliminují oslňující efekt. Exkluzivní technologie Oakley® znamená, že naše skla s polarizací jsou jedinými ve své třídě. Polarizační filtr vmícháme do skel s využitím molekulárních metod. Jiní výrobci používají levnější metody ke sloučení jednotlivých vrstev, což může způsobit optické zkreslení a zamlžení obrazu.

Polarizační filtry společnosti Oakley® zajišťují až 99% filtraci oslňujícího efektu s přesností, která dosahuje hranic moderních, přesných výrobních metod. Skla HDPolarized® od společnosti Oakley® poskytují výjimečnou čistotu obrazu a ochranu díky stoprocentně účinnému blokování záření UVA, UVB a UVC.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies