Specialized Storm DH 2019 - 26x2.3 - 1200g

Plášť s měkkou směsí pro maximální přilnavost na mokrých kamenech a kořenech. Výborně tvarovaný vzorek a excelentní samočistící vlastnosti. „Mlaskání“ tohoto pláště je pro jezdce, kteří rádi přijmou velké výzvy.
Specialized Storm DH 2019 - 26x2.3 - 1200g
Doporučujeme
na dotaz s DPH
Kód0010-4050
???

 

Plášť Storm DH

Plášť na kolo s měkkou gumovou směsí, vhodnou do mokrého počasí, která přilne k mokrým kořenům a kamenům, poradí si s bahnem a zajistí skvělou trakci v místech, kde většina jezdců nechce jít ani pěšky. Vzorek pláště Storm DH je navržen tak, aby se dal velice snadno vyčistit od bahna a smetí. Butylové vložky kolem pláště zajistí ochranu proti defektům, obzvláště v dosti náročném terénu.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Lepší trakce

   • Jisté ovládání kola

   • Butylové vložky

   • Rychlé čistění

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Díky měkké směsi pláště dochází k lepší trakci a vyšší přilnavosti v náročných podmínkách a vedení kola je jistější. Kolem celého pláště Storm DH je zajištěna ochrana proti defektům, jako je proříznutí či propíchnutí. Takže se nemusíte obávat, že by vás vaše jízda nechávala chladnými, ba naopak, při každé další jízdě budete prožívat skvělá dobrodružství a to s naprostou jistotou vedení kola.      

 • Kostra pláště: 60 TPI, Dual-Ply
 • Patka: drát
 • Směs: Základ 70a / Svršek 42a
 • Ochrana proti proražení: Butylová vložka na patce
 • 26 x 2.3"; psi 25-50; přibližná hmotnost 1,130 g
 • 650b x 2.3"; psi 25-50; přibližná hmotnost 1,160 g

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisTechnické parametryO výrobci