Specialized SpeedZone Sport Wireless 2019 Black

Novinka
Doporučujeme
Specialized SpeedZone Sport Wireless 2019 Black
Kompaktní tachometr na kolo, který je perfektně nabitý důležitými funkcemi a to vše v intuitivním vzhledu pokračovat ve čtení
1 249 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód4811-1350
VýrobceSpecialized
Popis

 

Tachometr Sport Wireless

Bezdrátový tachometr Specialized Sport Wireless je velice oblíbený nejen pro jeho snadnou montáž a jednoduché nastavení. Automatický přechod do režimu spánku, automatické zapnutí při započetí jízdy, měření aktuální, maximální či průměrné rychlosti, měření celkové ujeté vzdálenosti anebo jen jedné ujeté jízdy … to vše jsou funkce tohoto „základního“ tachometru malé velikosti s dobře čitelnými velkými číslicemi.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Automatické funkce
   • Dobrá čitelnost
   • Jednoduchá montáž na kolo
   • Snadné ovládání

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Montáží začínaje – ovládáním konče, vše je velice jednoduché a intuitivní. Velké číslice na displeji jsou velice dobře čitelná. Indikátor baterie upozorní na výměnu baterie. Praktický a povedený plnohodnotný doplněk pro záznam vaší dokonalé jízdy na kole.

Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12