Specialized Ground Control Sport 2018 - 26x2.3

Doporučujeme
Specialized Ground Control Sport 2018 - 26x2.3
Modernizovaný plášť, který potěší každého jezdce na trailu svou rychlostí a přilnavostí za jakýchkoli podmínek pokračovat ve čtení
519 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód0012-5042
VýrobceSpecialized
Popis

 

Plášť Ground Control Sport

Jedná se o výjimečně univerzální 29" terénní plášť, s optimalizovaným vzorkem pomocí FE analýzy, čímž poskytuje rychlejší valivost, zvýšenou přilnavost a trakci, a to v jakýchkoli podmínkách. Pro dobrý přenos síly a rychlé odvalování díky hustým výstupkům ve středové části běhounu a pro jistotu a kontrolu nad jízdou v zatáčkách a na měkkém povrchu disponujespfere Ground Control Sport mohutnými bočními výstupky. Použitá patka – drátová.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Univerzální plášť
      • Optimalizovaný vzorek (analýza FE)
      • Zvýšená přilnavost

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

Jedná se všestranný a optimalizovaný plášť pro XC Tour, All Mountain a Enduro s přibližnou celkovou hmotností 755g u velikosti 29". Získá si vás svou rychlostí a zvýšenou přilnavostí a skvělým záběrem za všech podmínek. Plášť na kolo je vhodný na kamenité, smíšené, bahnité a písčité povrchy. Doporučujeme do těžšího terénu. Povrch – 60TPI, směs – 70a, psi 35-65.    

Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12