Specialized EMT Micro 2017

Lehké nářadí kapesní velikosti s ultra nízkým profilem.
Obrázek (44772)
Doporučujeme
Cena po registraci:371 Kč s DPH
399 Kč s DPH
Kód5321-2000
Skladem
Nevíte si rady? +420 733 610 240Radek Benda - specialista

 

Nářadí EMT Micro

Lehké kapesní nářadí v nízkoprofilovém provedení s protikorozní vrstvou v sobě ukrývá širokou škálu imbusů a křížový šroubovák a to jen s hmotností 72g. Konečný profil nářadí EMT Micro je cíleně úzký, aby zabíral minimum prostoru ve vaší brašně či jen v dresu.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Minimalistické provedení
      • Pevné, protikorozní materiály
      • 5x imbus, 1x křížový šroubovák

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

S minimalistickým nářadím Specialized EMT Micro zvládnete nejběžnější opravy na vašem kole, kdy na výběr máte z imbusů velikosti 2.5, 3, 4, 5 a 6 mm a jednoho křížového šroubováku č. 1. Díky ultra – nízkému profilu se dokonale vejde do jakékoli brašničky či jen do kapsy i dresu, aniž by překážel. EMT Micro je malým, ale šikovným pomocníkem vašemu kolu a nutným doplňkem.

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisObrázkyO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Rukavice
Batohy a brašny
Tretry
Cyklistické helmy