Specialized EMT Micro 2017

Doporučujeme
Specialized EMT Micro 2017
Lehké nářadí kapesní velikosti s ultra nízkým profilem. pokračovat ve čtení
399 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód5321-2000
VýrobceSpecialized
Popis

 

Nářadí EMT Micro

Lehké kapesní nářadí v nízkoprofilovém provedení s protikorozní vrstvou v sobě ukrývá širokou škálu imbusů a křížový šroubovák a to jen s hmotností 72g. Konečný profil nářadí EMT Micro je cíleně úzký, aby zabíral minimum prostoru ve vaší brašně či jen v dresu.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Minimalistické provedení
      • Pevné, protikorozní materiály
      • 5x imbus, 1x křížový šroubovák

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

S minimalistickým nářadím Specialized EMT Micro zvládnete nejběžnější opravy na vašem kole, kdy na výběr máte z imbusů velikosti 2.5, 3, 4, 5 a 6 mm a jednoho křížového šroubováku č. 1. Díky ultra – nízkému profilu se dokonale vejde do jakékoli brašničky či jen do kapsy i dresu, aniž by překážel. EMT Micro je malým, ale šikovným pomocníkem vašemu kolu a nutným doplňkem.

Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12