RETÜL FIT

 

Jezdíte rádi na kole, ale bolí Vás při jízdě záda či kolena nebo se při jízdě necítíte pohodlně?

Chcete jezdit rychleji a být měně unaveni, vydržet víc než ostatní a v rozhodujících momentech závodu být připraven k útoku, nebo si jen užívat pohodlnější jízdu?

 

Nabízíme vám metodu zvanou RETÜL FIT, která je výsledkem vědecké práce Boulder Centra pro Sportovní medicínu. Založena je na znalostech biomechaniky, anatomie, fyziologie, ergonomie a znalosti cyklistického sportu.

 

 

 

 

Nastavíme vám kolo, tak abyste měli z jízdy opravdový požitek.

 

Retül Fit není jen o správném nastavení kola, ale především poznáme vaše tělo, jeho limity a potenciály. Vyřešíme problémy, které vznikají nastavením špatného posedu a zajistíme maximální komfort a pohodlí při vašich cyklistických výkonech.

 

JAK RETÜL FIT PROBÍHÁ?

Začneme pohovorem, při kterém vyškolený Fitter (specialista fyzioterapeut) zjistí vaše cyklistické cíle. Důležité je také vědět jaké jste měli předchozí zranění a čím jste limitováni. Doporučí vám popřípadě cviky, se kterými se mohou zlepšit vaše problémy.

 

 

 

 

Po úvodní konzultaci začne Fitter tou zajímavou částí Redül Fitu. Systém měření je velice precizní. Opravdu záleží na každém kroku, který musí být 100%. Proto celý proces trvá přibližně 3-4 hodiny.

 

Pomocí speciálního měřáku doporučíme velikost a tip sedla.

 

 

 

 

Nastavíme optimální pozici na tretrách.

 

 

 

 

Vaše tělo bude připnuto pomocí čidel ke speciálnímu zařízení, které bude sledovat váš každý pohyb. Systém Vantage Motion Capture je složen v kombinaci sledovacího zařízení, kamery a softwaru. Tento systém má za úkol diagnostikovat pohyb při šlapání na kole, které je upnuto v trenažéru.

 

 

 

 

Nastavení z bočního pohledu stanovíme optimální pozici jezdce z bočního pohledu, tedy výšku a předozadní pozici sedla, délku a úhel představce a nastavení správné pozice zámků na tretrách.

 

 

 

 

Nastavení z čelního pohledu napomáhá optimalizovat biomechaniku a kinetiku chodu pedálu tak, aby kyčel, koleno a kotník pracovali v optimální linii a dolní končetiny měly možnost pracovat v ideální souhře všech svalových skupin.

 

 

 

 

V reálném čase a ve 3D analýze systému Retül, Fitter kolo nastaví tak, že se budete cítit pohodlně i při dlouhých vyjížďkách.

CO SI VZÍT SEBOU NA RETÜL FIT?

Potřebovat budete své kolo (pokud možno čisté ), cyklistické tretry, dres nebo oblečení, ve kterém jezdíte na kole a cítíte se v něm pohodlně a samozřejmě dobrou náladu.

 

KDE RETÜL FIT PROBÍHÁ ?

Pro tuto analýzu máme speciální prostory na adrese:

Golovinova 1338, Kadaň. V prostorách dřívější prodejny Nevix cyklosport.

 

Na Retül Fit si zajistěte dostatek času. Nikam nespěchejte.

 

Cena Retül Fitu je 3.490,- Kč

S jakýmkoliv dotazem se neváhejte na nás obrátit. Vaše dotazy rádi zodpovíme.

 

 

Objednat se můžete na telefonním čísle: 777 214 924  nebo e-mailem: info@nevix.cz

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies