POC

 

POC

POC byl založen roku 2005 ve Švédsku s posláním dělat vše, co je v jejich silách, aby mohli zachránit životy a omezit důsledky nehod pro sportovce a cyklisty.

Svou silnou pověst si získal vývojem ochrany proti gravitačním sportům. Celá řada jejich pracovníků má zkušenosti z průmyslových, módních a grafických odvětvích. Spolupracuje s inženýry CAD a také s nejvýznamnějšími světovými experty v oblasti sportovní medicíny, s vědci v oblasti mozku a specialistů na zranění míchy.

Jako první na trhu nabízí ochranné helmy se systémem MIPS, který po nárazu eliminuje rotační sílu, která vzniká při pádu a nehrozí tak poškození mozku.

Získává více než 40 prestižních ocenění v oblasti bezpečnosti, designu a inovací. Vyvíjí ochranu pro různé kategorie včetně freeskiingu, snowboardingu a také v kategorii horských kol.

V Turíně na zimních olympijských hrách roce 2006 s přilbou POC získává zlatou medaili v obřím slalomu lyžařka Julia Mancusová.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies