Lusti JT RACE - bílé + VIST junior 7,5 + deska 16/17

Doporučujeme
Výprodej
Lusti JT RACE - bílé + VIST junior 7,5 + deska 16/17
Lusti JT RACE - bílé + VIST junior 7,5 + deska 16/17
Lusti JT RACE - bílé + VIST junior 7,5 + deska 16/17
na dotaz
Dostupnost:
???
Tento produkt nelze zakoupit
Kód0037722
VýrobceLusti
Popis

 

LUSTI JT +VIST JUNIOR 7,5 +DESKA 16/17

Dětské provedení carvingových lyží, které je určeno pro lyžaře začátečníky až po lyžaře pokročilé. Lyže JT Junior disponuje celodřevěným jádrem, které zajišťuje mimořádnou tuhost, pružnost a stabilitu při vysokých rychlostech a ideální rozložení sil při krátkých obloucích. Díky capovému provedení, kdy je dosaženo kompaktního fóliového povrchu přes boky lyží, je lyže chráněná před bočním proražením a průnikem vody do jádra. Pro celkovou pevnost a nosnost lyží Lusti jsou použity dvě biaxiální prepregrové nosné vrstvy a výztuha. Kompletní lyžařský set obsahuje vázání VIST Junior 7,5 + desku pod vázání.


Vázání Italské značky VIST se vyznačuje inovací, funkčností, bezpečností, výkonem a snadným použitím v maximálních limitech a jsou určeny pro lyžaře všech úrovní, z čehož vyhází i vázání VIST Junior 7,5. Vázání je opatřeno zamykacím mechanismem a lze ho velmi snadno nastavit na různé velikosti bot. Praktický převodový plastový mechanismus umožňuje montáž bez šroubováku. Vázání VIST Junior 7,5 je včetně desky.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Kompletní lyžařský set

   • Česká malosériová výroba
   • Vynikající technologie
   • Použití kvalitních materiálů
   • Odolná povrchová úprava
   • Extrudovaná skluznice

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Dětská lyže JT Junior od společnosti Lusti je vhodná hlavně do středních sněhových podmínek s trochu svižnější skluznicí a pro středně dlouhé obloučky. S lyží Lusti JT Junior dokážete bez problémů vyjet oblouk po hraně, ale jízda smykem jí také není cizí. Díky odolné povrchové polyamidové fólii nedochází k poškrábání ani mechanickému poškození lyží Lusti. Použité vázání VIST junior 7,5 je vhodné pro velikosti bot 244 – 335mm a na váhu do 75kg.

 

 

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12