Čepice Eisbar Philine Lux Crystal MU SP

Stylová zimní pletená čepice s bambulí. Vnitřní fleecová podšívka pro lepší tepelný komfort.
Čepice Eisbar Philine Lux Crystal MU SP
Novinka
Doporučujeme
Čepice Eisbar Philine Lux Crystal MU SP
Čepice Eisbar Philine Lux Crystal MU SP
Cena po registraci:1 301 Kč s DPH
1 399 Kč s DPH
Kód33062-009
Skladem
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

ČEPICE Eisbär

Kvalitní pletená čepice Eisbär z 50% přírodní vlny Merino a 50% polyakrylu,kdy základním znakem vlny je vynikající hřejivost. Disponuje vnitřním lemem z fleecu,který chrání Vaše čelo a uši proti chladu.Zajišťuje Vaše pohodlí při nošení.Velice módní a designově povedná čepice na zimní období.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Módní design

   • Přírodní vlna Merino®

   • Vnitřní lem z fleecu
   • Výběr barev

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Čepice Eisbär je díky přírodnímu materiálu Merino® měkkým a neštiplavým doplňkem na Vaši hlavu a zaručuje vám dokonalý komfort.Střih čepice Eisbär je přizpůsoben k dennímu nošení ve městě,ale i jako módní doplněk na horách. 

Popis