Brýle Oakley

OAKLEY logoSportovní brýle jsou nedílnou součástí vaší výstroje, nedovolte aby vás slunce omezovalo ve výkonu. Prohlédněte si nabídku sportovních slunečních brýlí i pro náročné!


Americká společnost Oakley patří k nejznámějších firmám vyrábějící sportovní brýle na kolo a lyže. Její zakladatel je Jim Jannard, který jako první vyrobil první Frame brýle Oakley se zakulacenými skly, které poskytují jasný výhled se širokým periferním viděním. Další inovací je design brýlí Eyeshades, díky kterému se z obyčejných brýlí stala nepostradatelná součást sportovního vybavení.
Brýle Oakley jsou svými bezkonkurenčními vlastnostmi považovány za špičkové sportovní brýle. Jsou vhodné pro profesionální jezdce i amatéry a začátečníky, kteří na kolech teprve začínají. Na brýle Oakley se může jezdec spolehnout i v těch nejextrémnějších podmínkách a náročných terénech. Jejich konstrukce je velice odolná a perfektně padne na své místo.

Revoluční novinky

Oakley Výrobce Oakley se snaží neustále vyvíjet nové technologie a přicházet s novinkami, které zajistí pohodlné a bezpečné sportování. Jednou z posledních novinek jsou skla Prizm Technology, která maximalizují kontrast a tím zlepšují viditelnost. Další novinkou je také použití iridia v různých barvách na vnější vrstvu skel brýlí Oakley. Díky iridiu jsou zlepšeny optické vlastnosti skla, například snížení odlesků světla. Při používání brýlí musí být ale jejich majitel opatrný, neboť iridiová vrstva je velice citlivá.

Switchlock Technology™

Poměrně nová technologie Switchlocku možňuje během opravdu rychlého okamžiku vyměnit zorníky dle současných venkovních podmínek, čímž se zajistí vždy výborná viditelnost. Switchlock technologie zamezuje zničení a poškození čoček zamykacím systémem, který čočku uvolní jednoduchým stisknutím tlačítka a otevřením zámku. Tento prostý a rychlý mechanismus ocení každý sportovec.

Unobtainium®

Gumová směs Unobtainium je použita téměř na všech brýlích a je výjimečná svou adhezivností, a to i ve vlhkém prostředí. Díky tomuto materiálu brýle drží na svém místě i při větším zpocení nebo prudkých pohybech hlavou.

O Matter™

Sportovní brýle Oakley jsou vyrobeny z materiálu O Matter, který je velmi lehký, flexibilní a odolný ultrafialovému záření, a také vysokým či extrémně nízkým teplotám. Tento materiál je použit téměř u všech brýlí této značky.

Technologie HighDefinitonOptics (HDO®)

HDO je vysoce ceněná technologie, která umožňuje naprosto perfektní zobrazení věrné skutečnosti. Čočky brýlí se pyšní výbornou optickou čistotou, perfektní ochranou proti rozbití a 100% ochranou proti UV záření. Jednoduše se dá říci, že tyto čočky nemají na světě konkurenci. V našem e-shopu nabízíme brýle Oakley Radarlock, které disponují jak čočkami s technologií HDO, tak technologií Switchlock.

Prohlédněte si nabídku sportovních brýlí!

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies