Vosk SWIX HF8X 40g -4°/+4°C

SWIX HF8 červený 40g, klasický vosk, měkký s vysokým obsahem fluoru. Poskytuje vysokou výkonnost okolo bodu mrazu. Podílel se na řadě vítězství na Olympijských hrách a světových pohárech napříč lyžařskými disciplínami.
Vosk SWIX HF8X 40g -4°/+4°C
Cena po registraci:1 107 Kč s DPH
1 190 Kč s DPH
Na dotaz
Kód932162
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Trunečková Kormošová - specialistka

SWIX HF8 červený 40g, klasický vosk, měkký s vysokým obsahem fluoru. Poskytuje vysokou výkonnost okolo bodu mrazu. Podílel se na řadě vítězství na Olympijských hrách a světových pohárech napříč lyžařskými disciplínami.

Vhodné pro teplotní rozsah -4°C až -4°C.

Vosky HF je (High Fluorocarbon) jsou svým způsobem jedinečné, jelikož poskytují bleskovou akceleraci, lze je použít v širokém teplotním rozsahu a odolávají nečistotám. Doporučená teplota zažehlování: 130 °C.

Rychlost zažehlování by se měla pohybovat mezi 8-10 sekundami u běžeckých a sjezdových lyží. Pro větší odolnost je možné vosk znovu ohřát, poté, co vychladnul na pokojovou teplotu (10 minut). Oškrábejte zhruba po jedné minutě. Pro správné zažehlení vosku je nezbytná kvalitní žehlička.

Doporučujeme pro vlhké prostředí, vynikající jsou jako samostatné nebo jako základ pod práškový vosk Cera F, např. FC08X.

VýrobceSWIX

 

SWIX

Cílem švédské značky Swix, která byla založena dvěma muži Borgem Gabrielssonem a Martinem Matsboem roku 1946, je přinášet radost rekreačním lyžařům, snowboardistům a úspěšným závodníkům.

Jako první značka, SWIX začala s výrobou syntetických lyžařských vosků.

Dnes se tato firma řadí mezi špičkové výrobce holí, brousků i nástrojů na servis lyží, ale také na výrobu progresivního sportovního textilu a zavazadel.

Technické parametryParametryO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Běžecké doplňky
Oblečení na běžky
Brýle na běžky
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies