Tlumič Specialized OHLINS 29 STX 22 AIR STUMPJUMPER/RHYME 29 - 197mm x 48mm 29"

Tlumič Specialized OHLINS 29 STX 22 AIR STUMPJUMPER/RHYME 29 - 197mm x 48mm 29"
Doporučujeme
Cena po registraci:20 645 Kč s DPH
22 199 Kč s DPH
Koupit na splátkyod 888 Kč měsíčně
Na dotaz
Kód98916-8680
Nevíte si rady? +420 725 386 791Radek Benda - specialista

 

VLASTNOSTI

 

Vzduchový tlumič Öhlins STX22 pro model Stumpjumper FSR & Rhyme je externě nastavitelný ve 3 parametrech - vysokorychlostní a nízkorychlostní komprese (HSCa LSC) a odskok pro jemné doladění. Rozsah nastavení je ušit na míru all-mountain ježdění a umožňuje tlumič vyladit pro parádní pocit a kvalitu jízdy. Stejně jako u pružinového tlumiče TTX je třetí pozice v nastavení vysokorychlostní komprese určena pro výjezdy se zachování přilnavosti v technických výjezdech.

Boční zatížení a omezení tření byly jedny z priorit při návrhu tlumiče, protože valná většina tlumiče je navržena pro optimální chod pouze v čistě podélném směru. Proto v Öhlins vyvinuli vlastní hlavní těsnění s integrovaným pouzdrem, které pomáhá tlumiči pouze při stranovém zatížení jako při průjezdech zatáček nebo rychlé změně směru. Design má také výhody v nebývalé nízkém tření, což v kombinaci s STX technologií zaručuje výbornou přilnavost, ovladatelnost a jistou jízdu.

 

  • První vzduchový tlumič Öhlins pro použití na horských kolech je zacílen na enduro/trail ježdění, aby splnil stále náročnější požadavky na výkon odpružení současných kol.
  • Technologie Autosag umožňuje rychlý a jedhoduchý způsob jak nastavit Vaše odpružení.
  • Vlastní STX technologie nabízí externí nastavení 3 parametrů - vysoko- a nízkorychlostí komprese (HSCa LSC) a odskok.
  • Třetí pozice v nastavení vysokorychlostní komprese určena pro výjezdy se zachováním přilnavosti v technických výjezdech.
  • Hlavní těsnění vlastní konstrukce s integrovaným pouzdrem, které pomáhá tlumiči pouze při stranovém zatížení jako při průjezdech zatáček nebo rychlé změně směru.
  • Kompatibilní s MY16 - MY18 koly Stumpjumper FSR a Rhyme

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Blatníky
Tachometry
Pumpičky a pumpy
Košíky