Specialized VITAL PACK 2019 Black

Specialized VITAL PACK 2019 Black
Doporučujeme
DO
11. ledna
Cena po registraci:883 Kč s DPH
949 Kč s DPH
Skladem
Kód41117-1100
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Brašna Vital Pack

Díky této brašně připevňující k horní rámové trubce nebo sloupku vidlice, máte veškeré potřebné pochutiny ihned po ruce a můžete se tak stravovat i během jízdy. Magnetické, lehce ovladatelné uzavírání je možné i po hmatu. Brašna Vital Pack je vhodná pro užití telefonu,kdy díky průhlednému vršku můžete bez problémů  sledovat mapy.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Magnetické zavírání pro jednoduchou manipulaci
   • Horní panel s mřížkou pro přehlednost uložených věcí
   • Vnitřní kapsa pro přehledné rozdělení
   • Kompatibilní s dotykovými telefony

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Koncept Vital Pack je velmi jednoduchý – vše snadno uspořádat a mít hned po ruce. Již se nemusíte pracně natahovat do zadních kapes svých dresů a hledat. Díky síťovanému hornímu panelu máte přehled o svých zásobách.  Samotné přidělání brašny na kolo je velmi jednoduché. Čištění je snadné. Jedná se o praktický doplněk k vašemu kolu.

Koncept brašny Vital Pack je velmi jednoduchý – výhodně organizovat a uložit na kole vaši výživu. Proto je brašna vybavena snadno použitelnými popruhy, s nimiž ji připevníte k horní nebo čelové trubce. Takže si už nebudete kroutit celé tělo, až se budete snažit bezmyšlenkovitě vylovit z kapes svého dresu nějakou tyčinku. Stačí jediný pohled a síťovinový vršek brašny Vital Pack Vám umožní prozkoumat její obsah. Ale pokud dáváte přednost tomu vzít si něco bez dívání anebo si na cestu balíte víc kusů stejné tyčinky nebo gelu, tak Vám bude vyhovovat naše jednoduché zapínání, které nevyžaduje, abyste se na něj dívali.

 • Snadno viditelný displej telefonu pro možnost rychlého náhledu do map. Tento obal je kompatibilní s dotykovými displeji.
 • Magnetické zavírání bezpečně drží vše na svém místě a snadno se otvírá i jednou rukou.
 • Organizér na kreditní karty a občanský průkaz.
 • Rozměry (cm): 8,5 x 8 x 17

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisTechnické parametryO výrobci