Specialized Trigger Tubular 2018 - 28" x 33mm

Doporučujeme
Specialized Trigger Tubular 2018 - 28
Specialized Trigger Tubular 2018 - 28
Specialized Trigger Tubular 2018 - 28
Trigger se odvaluje rychle na asfaltu, zpevněných i štěrkových cestách. Prostě ideální plášť pro rychlé cyklokrosové tratě. pokračovat ve čtení
2 099 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód0002-4100
VýrobceSpecialized
PopisTechnické parametry

 

Plášť Trigger Tubular

Pro jezdce, co vyhledávají rychlou jízdu po asfaltu, udusané hlíně, ale i kontrolu nad jízdou v šotolině, představuje galuska Trigger ideální řešení. Díky pevné kostře je dosaženo zvýšeného pohodlí a bezpečnější projíždění zatáček a použitím odolné směsi je zaručeno plynulé odvalování s dostatečnou výdrží na cross-country tratích.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Rychle a plynule odvalující galuska
   • Jemný vzorek
   • Vnitřní latexová duše
   • Pevná kostra

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Dokonalé využití galusek Specialized Trigger Tubular je na rychlých cyklokrosových tratích, kdy je dostatečně tvrdý pro jejich nástrahy a zajistí vynikající výdrž, ale i na asfaltových površích, kde jsou kola opravdu rychlá a vy tak můžete hltat nové, svižné kilometry. Vzorek pláště Trigger je jemný a tichý.   

Galuska Trigger Tubular rychle odvaluje na asfaltu, udusané hlíně i šotolině a představuje ideální volbu pro všechny, kdo chtějí jezdit ten nejfajnovější cyklokros na šotolině. Pro zvýšení pohodlí a lepší projíždění zatáček má plášť pevnou kostru, zatímco odolná směs zaručuje plynulé odvalování a dostatečnou výdrž na XC tratích.

 • Kostra pláště: 260 TPI
 • Vnitřní latexová duše
 • Směs: 60a
 • 28" x 33 mm; psi 30-90; přibližná hmotnost 420 g

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12