Specialized TERRA PRO 2Bliss Ready 2019 - 700x33c

Specialized TERRA PRO 2Bliss Ready 2019 - 700x33c
Doporučujeme
Cena po registraci:1 023 Kč s DPH
1 100 Kč s DPH
Na dotaz
Kód00018-1941
Nevíte si rady? +420 725 386 791Radek Benda - specialista

 

Plášť Terra Pro 2Bliss Ready

Jedná se o dobrou volbu pláště pro jezdce,kteří rádi jezdí v bahnitých terénech a ničeho se nazaleknou.. Díky vzorku s ostrými hranami dokonale zvládne právě bahnité,písčité a mokré povrchy. Design 2Bliss Ready umožňuje jízdu na vašem kole s nižším tlakem, což téměř dokonale eliminuje riziko defektu.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Vzorek s ostrými hranami
   • Eliminuje riziko defektu
   • Pro smíšené,bahnité,písčité a mokré povrchy

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Skvělou jízdu v různých terénech zažijete díky plášti na kolo Terra Pro 2Bliss Ready se vzorkem s ostrými hranami .Vy se tak můžete více věnovat své jízdě na jakémkoli povrchu Díky technologii 2Bliss Ready je sníženo riziko případného defektu na vašem trailu.  

Our new Terra Pro 2Bliss Ready tire is the tire of choice for cyclocross purists, as it's designed for grip and speed in the muddiest of conditions. Along with the new tread pattern, the Terra Pro 2Bliss Ready also features our GRIPTON compound that stays soft and supple when Mother Nature turns on the A/C. And finally, this 2Bliss Ready iteration allows you to drop tire pressure for additional grip, without worrying about pinch flats.

 • Usage: Cyclocross mud tire
 • Audience: Purists
 • What's Special: GRIPTON compound stays soft and supple when temperatures drop low.
 • Butyl wrapped bead = 2Bliss Ready
 • 700 x 33mm; PSI 35-65; Approximate weight: 380g
 • 700 x 38mm; BlackBelt; PSI 50-80; Approximate weight: 490g

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisTechnické parametryO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Blatníky
Tachometry
Pumpičky a pumpy
Košíky