Specialized S-Works 7 Road SAGAN Collection LTD 2019 Overexposed

Novinka
Doporučujeme
Specialized S-Works 7 Road SAGAN Collection LTD 2019 Overexposed
Peter Sagan pronásleduje duhové trikoty už roky— někdy úspěšně, jindy ne. Ovšem, obecně vzato se stává jezdcem, kterého všichni s napětím vyhlížejí a na kterého se vždy těší. Někdy jede v čele závodu, ale většinou se míchá někde v pozadí a vyčkává na správný okamžik, aby zaútočil. S touto kolekcí jsme vyvinuli dvě osobnosti Petrova stylu závodění - přetavili je do produktů kolekce - Overexposed (přeexponované) a Underexposed (podexponované). Přeexponovaná část zdůrazňuje Petra jako tu "hvězdu celé show" s výraznou, ale elegantní stříbrnou, samozřejmě s doteky duhy. Na druhé straně podexponovaná kolekce ukazuje rezervovaného Petra "mimo záznam" s černou, šedou a, uhodli jste, duhovou. Každý kus představuje vrchol kvality od duhově se blyštícího laku po zakázková kola a pláště. pokračovat ve čtení
9 999 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Na dotaz
Kód61019-0741
VýrobceS-Works
Technické parametryO výrobci

Peter Sagan pronásleduje duhové trikoty už roky— někdy úspěšně, jindy ne. Ovšem, obecně vzato se stává jezdcem, kterého všichni s napětím vyhlížejí a na kterého se vždy těší. Někdy jede v čele závodu, ale většinou se míchá někde v pozadí a vyčkává na správný okamžik, aby zaútočil. S touto kolekcí jsme vyvinuli dvě osobnosti Petrova stylu závodění - přetavili je do produktů kolekce - Overexposed (přeexponované) a Underexposed (podexponované). Přeexponovaná část zdůrazňuje Petra jako tu "hvězdu celé show" s výraznou, ale elegantní stříbrnou, samozřejmě s doteky duhy. Na druhé straně podexponovaná kolekce ukazuje rezervovaného Petra "mimo záznam" s černou, šedou a, uhodli jste, duhovou. Každý kus představuje vrchol kvality od duhově se blyštícího laku po zakázková kola a pláště.

  • Podrážka a vložky Body Geometry jsou ergonomicky navrženy a vědecky testovány, aby zvyšovaly sílu, efektivitu a snižovaly riziko zranění pomocí zarovnání linie boku, kolene a chodidla.
  • Naše nejtužší a nejlehčí karbonová destička FACTPowerline™ maximalituje přenos energie. Index tuhosti je 15.0.
  • Systém síťoviny Dyneema® je uchycen mezi vrstvou streče, který je pružný dve 4 směrech a TPU, čímž je vytvořena zóna bez roztažnosti, která se postará o pohodlí a maximální propojení.
  • Nezávislý utahovací hliníkový systém BOA®S3-Snap lze upravovat I při jízdě přesně podle potřeby, s doživotní zárukou BOA® LifetimeGuarantee.
  • Kolébka pro patu s technologií PadLock™ se postará o správnou a pevnou pozici paty, čímž je zajšitěna lepší akcelerace.
  • Titanové otvory pro kufry umožňují posouvat/otáčet kufr až o 5 mm dozadu.
  • Protiskluzový, vyměnitelný opatek s vnitřně zapuštěnými šrouby pro větší bezpečnost.
  • Střih Form Fit s dostatkem prostoru pro prsty a pro perfektní spojení a pohodlí.
  • Uchycení kufrů na tři šrouby, sedí na většinu druhů silničních pedálů.
  • Průměrná hmotnost: 224 g (jedna bota ve velikosti 42)

 

S-WORKS

Top produkt značky Specialized to je S-WORK. 40 let inovací a testování se podařilo skloubit a přeměnilo se v úspěch. Tato kola byla vyrobena, aby byla první v cíli a proto bylo nutné udělat kompromisy v maximálním pohodlí a trvanlivosti.Původně byli modely S-Works vyvinuty pro profesionální závodníky.

Všechny jejich komponenty splňují nejvyšší možný standard. Každá součástka těchto kol je špičkové kvality. Kolekce S-Works má u každého modelu svůj vlastní specifický rám.

Každý výrobek značky S-WORKS je přizpůsoben tak, aby při jejich propojení při jízdě, byli perfektně sladěny a splňovali tak ta nejnáročnější očekávání.

Tváří značky S-WORKS je Peter Sagan, který je dvojnásobným mistrem světa a šestinásobným vítězem zeleného trikotu na TOUR DE FRANCE.

Mohlo by se Ti hodit...
Doplňky
Servis a údržba
Pedály
Cyklistické helmy

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12