Specialized CNC Alloy Bar End Plugs 2017

Doporučujeme
Specialized CNC Alloy Bar End Plugs 2017
519 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód2115-1030
VýrobceSpecialized
Popis

 

Záslepky Alloy Bar

Nejen čistý, obráběny design vašim řídítkům, ale i např. praktičnost při zafixování omotávek na silničních řídítkách, dodají lehké slitinové koncovky řídítek CNC Alloy Bar End Plugs. Jedná se o 100% strojově opracované slitinové provedení ze 4 kusů. Válec s plněním z obou stran zajišťuje stejnoměrný tlak po celé délce zástrčky a záslepky konce řídítek.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazní, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

  • 6 stupňový zdvih
  • Použití titanových součástek
  • Součástí balení rozpěrka do vidlice

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta:
Záslepky řídítek Alloy Bar na imbusový klíč umožní použít karbonová řídítka a karbonové rohy, kdy koncovky vyztuží exponovanou část při utahování, aby nedocházelo k prolomení. Disponují hliníkovým rtem pro ochranu řídítek před nárazy. Rozpětí koncovek je 18,5 – 20,0 mm.
POZN.: Pro karbonová řídítka Specialized jsou nutné koncové záslepky Specialized

Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12