Specialized BG SL Footbeds 2019 +++Green

Novinka
Doporučujeme
Specialized BG SL Footbeds 2019 +++Green
Ergonomicky vyvinuté a vědecky testované vložky do bot Body Geometry, na jejichž vývoji se podílel Andy Pruitt, ředitel centra sportovní medicíny v Boulderu; vložky umožňují přizpůsobení a prokazatelně zlepšují výkonnost. pokračovat ve čtení
799 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód613E-9542
VýrobceSpecialized
PopisO výrobci

 

Specialized vložky do bot – zelená (+++)   

High Performance vložky s vestavěnými prvky jako je podpora přední části chodidla (varus wedge), podpora podélné klenby a metatarsálním výstupkem, tvoří ideální spojení mezi tělem a kolem a významně se podílí na výkonu a pohodlí. Díky technologii Body Geometry bude optimalizováno postavení nohy, kolene a kyčle.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Dokonalé Přizpůsobení

   • Zlepšují výkonnost

 

Nevýhody

 • Prodávají se samostatně

Názor experta

Pro správný výběr vložek do bot Specialized BG SL dopomůže využití přístroje Arch-O-Meter, který dokonale určí váš tvar chodidla. Vložky (Foofbeds) jsou rozděleny do tří variant

  • + červená = minimální obrys. Určená pro jezdce s plošší nohou nebo ty, co preferují minimální oporu. Jedná se o standardní vložku do bot pro většinu výkonnostních bot
  • ++ modrá = lehce zvýšená klenba a ploska prstů (plochá až standardní noha)
  • +++ zelená = významná podpora (standardní podpora nebo vysoký nárt) 

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

Mohlo by se Ti hodit...
Doplňky
Servis a údržba
Pedály
Cyklistické helmy

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12