Specialized BG Bar Phat 4.5mm 2019 Black

Zvýšený komfort pro vaše ruce během jízdy na silničním kole získáte s unikátně lehkým tlumícím systémem s technologií Body Geometry
Specialized BG Bar Phat 4.5mm 2019 Black
Doporučujeme
DO
11. ledna
Specialized BG Bar Phat 4.5mm 2019 Black
Specialized BG Bar Phat 4.5mm 2019 Black
Cena po registraci:650 Kč s DPH
699 Kč s DPH
Skladem
Kód2558-2023
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Omotávka BG Bar Phat

Jedná se o unikátní a lehký Body Geometry systém, padnoucí na všechny horní trubky silničních řídítek i pro berany, zvyšující Váš jízdní komfort. Design gelového polstrování je možné oříznout a opětovně použít na jiná řídítka. Součástí balení je páska Roubaix se semišovým povrchem a zástrčkami do řídítek. Přidaná minimální tloušťka pouze v horní straně řídítek, nikoli v celém průměru.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Systém Body Geometry
   • Možnost opětovného použití
   • Přidaná páska Roubaix se semišovou úpravou
   • Snadná instalace

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Testy prokázal, že u pásky BG Bar Phat s tloušťkou 4,5 mm je snížen tlak v ruce až o 50% (s tloušťkou 2,5mm až 40%), čímž výrazně zvyšují jízdní pohodlí. Velice příjemné je možnost opětovného použití na jiném kole a jako přidaná hodnota je páska Roubaix, která díky svému semišovému povrchu zabraňuje nepříjemnému proklouznutí. V černém provedení velice dobře ladí s jinými doplňky na kolo.

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Pedály
Pláště
Řetězy
Sedla