Specialized 23oz. Purist Insulated Mo'Flo

Nová generace lahví na kolo s izolační vrstvou a s využitím technologie Purista pro čistou chuť vody. Lahev poskytuje vysoký průtok a manipulace s ní je rychlá a snadná
Specialized 23oz. Purist Insulated Mo'Flo
DO
11. ledna
Cena po registraci:557 Kč s DPH
599 Kč s DPH
Na dotaz
Kód3363-1606
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Lahev Insulated MoFlo 23 oz

Lahev Purist Insulated MoFLo o obsahu 700ml je novou generací lahví s izolační vrstvou a jedinou lahví na kolo využívající technologii Purista (chrání lahev před zápachem, skvrnami a plísněmi) pro čistou chuť vody. Vršek MoFLo poskytuje vysoký průtok s širší drážkou. Díky konstrukci s dvojitou stěnou udržuje vaši vodu chladnější o 20% déle oproti jiným izolačním lahvím. Lahev je vyrobena z plastu bez obsahu BPA (Bisfenol A – zdraví škodlivá organická sloučenina využívána při výrobě platů), čímž splňuje předpisy úřadu pro kontrolu potravin a léčiv, s potiskem bez obsahu rozpouštědel. Vrchní část lahve MoFlo Insulated je potažena gumou pro snadný úchop. Ventil Heart Valve™ poskytuje vysoký průtok a svou 100% těsnost dokazuji i při otevření, které je velice snadné a to i bez použití rukou. Izolované lahve Specialized NEJSOU vhodné pro mytí v myčce na nádobí.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Uzávěr s těsněním pro bezpečný transport tekutin
   • Snímatelný náustek pro snadné čištění
   • Vnitřní povrch Purist
   • Snadno zjistitelný obsah láhve
   • Udrží déle vaši vodu chladnější

 

Nevýhody

 • Nevhodná pro mytí v myčce na nádobí

Názor experta

Úzký dlouhý tvar je velice příjemný do ruky a to i díky pogumované vrchní části lahve. Vyndání i zandání láhve z košíku je velice snadné a rychlé. Náustek se dá velice snadno otevřít i zavřít. Z důvodu použitých technologií je nutné mytí lahve pouze pod tekoucí vodou a vhodným čisticím prostředkem. Zbývající obsah lahve je snadno zjistitelný z důvodu čirého provedení lahve. Jedná se o povedený doplněk na kolo v čiré barvě s černými a červenými detaily.

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Pedály
Pláště
Řetězy
Sedla