Rukavice LEKI Worldcup Race Coach Flex S GTX

Doporučujeme
Rukavice LEKI Worldcup Race Coach Flex S GTX
Prstové rukavice s technologií GORE-TEX®, Thinsulate a vnitřním flísovým materiálem s úpravou Makes Dry nabízejí tu nejlepší ochranu před vlhkostí a chladem. pokračovat ve čtení
4 540 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód63480124085
VýrobceLEKI
PopisO výrobci

LEKI Worldcup Race Coach Flex S GTX

Dovedně řešené detaily a špičkový výkon pro všechny mladé talenty. GORE-TEX®, Thinsulate a vnitřní flísový materiál s úpravou Makes Dry nabízejí tu nejlepší ochranu před vlhkostí a chladem. Vložky z materiálu Flex EVA v oblasti prstů završují skvělou výbavu tohoto modelu pro závodní sportovce. Integrovaný systém Trigger S umožňuje bleskurychlé, bezprostřední nacvaknutí a vycvaknutí z bezpečnostního vázání na holi.

Huawei Y5 Black

LEKI WORLDCUP RACING COLLECTION

Titanium Panel | Silicone Enforced Grip Pads | Flex Zone | Glide Zone | Advanced Precurve | Grip Zone | Ceramic Enforced 3D Silicone Finger Pads | Flex Cuff | Trigger S

TRIGGER S

Rukavice včetně poutka Trigger pro maximální bezpečnost a maximální pohodlí. Dokonalá kombinace s holemi Trigger S!

RACE FIT

Speciální integrované polštářky a chrániče Ti přinášejí nekompromisní racingový/závodní výkon.

GORE-TEX

Trvale nepromokavé a odolné proti větru. Vysoce prodyšné pro skvělý pocit při nošení a maximální komfort.

 

 

LEKI

V německém Dettingenu/Tecku byla roku 1948 Karlem Lenhartem založena firma LEKI Lenhart GmbH, která zpracovávala dřevo a vyráběla dřevěná písmena na nápisy pro různé obchody.

Velká vášeň k lyžování a neustálá nespokojenost s kvalitou a funkčností tehdy dostupných lyžařských holí, jej vedla k začátku samovýroby. Rukojeti a talířky pro lyžařské hole, začal vyrábět na svých obráběcích strojích.

Již roku 1960 začal se sériovou výrobou.

Zkušenosti z oboru leteckého stavitelství a vědomostí o postupu na zpracování hliníku a kompozitních materiálů, využívá, a to napomáhá k výrobě prvních lyží. Ty jsou uvedeny roku 1970 na trh, pod značkou LEKI, která vzniká spojením prvních písmen majitele a sídla firmy.

Vývoj holí i rukavic probíhá ve spolupráci s dalšími nejpovolanějšími, kterými jsou závodníci, horští vůdci, prodejci a dodavatelé.

Rukojeti u holí LEKI jsou patřeny systémem Trigger, který pomáhá snížit rizika zranění, a to díky uvolňovacímu mechanismu při pádu.

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12