Rukavice LEKI Corvara S GTX Lady black

Doporučujeme
DO
11. ledna
Rukavice LEKI Corvara S GTX Lady black
Extra teplé dámské rukavice s integrovaným poutkem pro Leki hole se systémem Trigger S. pokračovat ve čtení
3 040 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód636840201085
VýrobceLEKI
PopisO výrobci

 

Rukavice LEKI Corvara S GTX Lady

Leki Corvara S GTX Lady - extra teplé dámské rukavice s integrovaným poutkem pro Leki hole se systémem Trigger S. Dámský střih spolu s kvalitními materiály - kombinace ovčí kůže, odolného polyesteru, Goretexové membrány a vnitřního zateplení Primaloft, činí z těchto rukavic doplněk každé lyžařky, která chce mít ruce v suchu a teple.

  • Výrobce : Leki
  • Modelový rok : 2017/18
  • Materiál : Polyester, ovčí kůže, Podšívka - Micro Bemberg
  • Membrána : GORE-TEX® - Trvale nepromokavá a odolná proti větru. Vysoce prodyšná.
  • Zateplení : Primaloft - prodyšný vysoce izolující materiál s odolností proti větru a vodě, nízká hmotnost. 
  • Stupeň zateplení : Extra teplé

 

LEKI

V německém Dettingenu/Tecku byla roku 1948 Karlem Lenhartem založena firma LEKI Lenhart GmbH, která zpracovávala dřevo a vyráběla dřevěná písmena na nápisy pro různé obchody.

Velká vášeň k lyžování a neustálá nespokojenost s kvalitou a funkčností tehdy dostupných lyžařských holí, jej vedla k začátku samovýroby. Rukojeti a talířky pro lyžařské hole, začal vyrábět na svých obráběcích strojích.

Již roku 1960 začal se sériovou výrobou.

Zkušenosti z oboru leteckého stavitelství a vědomostí o postupu na zpracování hliníku a kompozitních materiálů, využívá, a to napomáhá k výrobě prvních lyží. Ty jsou uvedeny roku 1970 na trh, pod značkou LEKI, která vzniká spojením prvních písmen majitele a sídla firmy.

Vývoj holí i rukavic probíhá ve spolupráci s dalšími nejpovolanějšími, kterými jsou závodníci, horští vůdci, prodejci a dodavatelé.

Rukojeti u holí LEKI jsou patřeny systémem Trigger, který pomáhá snížit rizika zranění, a to díky uvolňovacímu mechanismu při pádu.

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12