POC Skull Light II Uranium Black 17/18 - vel. M-L 55-58cm

Helma POC Skull Light II je konstrukčně shodná s oblíbeným modelem Skull X, ale na rozdíl o této verze jsou u přilby použity měkké uši pro lepší komfort.
POC Skull Light II Uranium Black 17/18 - vel. M-L 55-58cm
Doporučujeme
Cena po registraci:4 556 Kč s DPH
4 899 Kč s DPH
Koupit na splátkyod 196 Kč měsíčně
Skladem
Kód10141
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

POC Skull Light II Uranium Black 17/18
Skull Light II je konstrukčně shodný s oblíbeným modelem Skull X, ale na rozdíl o této verze jsou u přilby použity měkké uši pro lepší komfort. Bezpečnostní prvky jako osvědčené EPP jádro a aramidový výztuha zůstavají. Výhodou je i systém nastavení velikosti, díky kterému tuto lehkou helmu snadno přizpůsobíte obvodu své hlavy. Odnímatelné uši jsou velmi měkké a příjemné na dotek. Vynikající helma nejen pro allmountain lyžaře.

Technické detaily:

  • vstřikovaná PC/ABS skořepina
  • multi-impact EPP jádro schopné odolat vícečetným nárazům
  • aramidová výztuha v týlní části
  • komfortní výstelky s Polygiene úpravou, které lze vyjmout na vyprání
  • vnitřní systém odvětrávání
  • helma je nastavitelná podle obvodu hlavy lyžaře
  • odnímatelný klip na brýle
  • certifikace EN 1077-B
  • váha 500g

 

POC

POC byl založen roku 2005 ve Švédsku s posláním dělat vše, co je v jejich silách, aby mohli zachránit životy a omezit důsledky nehod pro sportovce a cyklisty.

Svou silnou pověst si získal vývojem ochrany proti gravitačním sportům. Celá řada jejich pracovníků má zkušenosti z průmyslových, módních a grafických odvětvích. Spolupracuje s inženýry CAD a také s nejvýznamnějšími světovými experty v oblasti sportovní medicíny, s vědci v oblasti mozku a specialistů na zranění míchy.

Jako první na trhu nabízí ochranné helmy se systémem MIPS, který po nárazu eliminuje rotační sílu, která vzniká při pádu a nehrozí tak poškození mozku.

Získává více než 40 prestižních ocenění v oblasti bezpečnosti, designu a inovací. Vyvíjí ochranu pro různé kategorie včetně freeskiingu, snowboardingu a také v kategorii horských kol.

V Turíně na zimních olympijských hrách roce 2006 s přilbou POC získává zlatou medaili v obřím slalomu lyžařka Julia Mancusová.

PopisO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Lyžařské boty
Lyžařské brýle
Lyžařské Oblečení