Nevix Day 2020

Nevíte zda se rozhodnout pro celoodpružené kolo, hardtail, silnici nebo Elektrokolo? Jestli 27,5" nebo 29". Vyzkoušejte si, které z kol Specialized, Scott, Lapierrre nebo Ghost Vám vyhovuje. Přihlašovací formulář který je v odkazu zde.


Otestujte nové špičkové modely kol přímo na trailu v okolí Hasištejna.

V naší kamenné prodejně NEVIX Cyklosport vám nabízíme možnost otestovat nové modely kol z aktuální kolekce. K dispozici jsou jak celoodpružené modely tak hardtaily. Myslíme i na děti, na které čeká skákací hrad.

Máte skvělou příležitost si před nákupem vyzkoušet fungování vybraného kola přímo v terénu a testování Vám tak může dát odpověď na to, která kategorie kol pro Vás bude nejvhodnější.

Budu něco platit?

Testovací jízdy jsou ZDARMA, stačí pouze předložit dva doklady totožnosti sepíšeme smlouvu o zápůjčce. V případě zájmu o delší testování kola je možnost individuální domluvy.

Kde kolo mohu otestovat?

Přímo v okolí koupaliště se nachází množství vhodných terénů k odzkoušení kola. Na tyto trasy Vás rádi navedeme popřípadě i doprovodíme. Pěkné traily jsou v okolí Hasištejna nebo údolí Prunéřovského potoka. Důkladné prověření vlastností jednotlivých kol v terénu je pak už jen na vás.

Podmínky půjčení

1. Předložení dvou platných dokladů totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas, řidičský průkaz...).

2. Půjčení je ZDARMA, dodržíte-li podmínky dané smlouvou.

Jak postupovat

1. Vyplníte nám přihlašovací formulář který je v odkazu zde. Při podepsání smlouvy o rezervaci nám nezapomeňte sdělit také vaši hmotnost důležitou pro nastavení tlumiče a odpružené vidlice. Dále je vhodné sdělit jaký typ pedálů používáte (SPD, CrankBros atd).

2. V dané dny budou kola připravené k otestování v kempu. Nastavíme vám posed a provedeme nastavení tlumiče a odpružené vidlice. Sepíšeme s vámi nájemní smlouvu a můžete vyrazit.

3. Kolo si vyzkoušíte a pokud bude vše nastaveno podle vašich představ můžete rovnou vyrazit na vyjížďku, v opačném případě technici provedou úpravu posedu a nastavení podle Vašich požadavků.

Ostatní

Služba je koncipována jako TEST DAY pro vyzkoušení kol před nákupem. Testovací jízdy jsou samozřejmě ZDARMA.

Testovat kola ZDARMA může každý zákazník.

Testovací jízdu si můžete domluvit také na tel: 733 610 240 nebo na emailu: info@nevix.cz

 

Nevix Day 2020
Vytvořeno26.05.2020