Lusti SSW - SNOW SKATE WIDE 19/20

Novinka
Středně pokročilý
Pokročilý
DO
11. ledna
Lusti SSW - SNOW SKATE WIDE 19/20
Jedině od nás dostanete své nové lyže dokonale nabroušené s namontovaným vázáním a skluznicí ošetřenou špičkovým voskem TOKO zcela ZDARMA. pokračovat ve čtení
3 150 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód20SSW90
VýrobceLusti
PopisTechnické parametryO výrobci

 

LUSTI SSW - SNOW SKATE WIDE 19/20 

Lyže Lusti SST Snow Skate jsou krátké širší lyže- oproti lyžím Lusti SS,určené především pro trikovou jízdu a skoky, které umí i krátký carvingový oblouk.Jsou určené pro větší škálu lyžařů.Vybaveny jsou integrovaným univerzálním vázáním, které je možné během chvíle přestavit na jakékoli běžné lyžařské boty. Kvalitní capovou konstrukcí s dřevěným jádrem a dvěmi biaxiálními laminátovými nosnými vrstvami. Dále jsou lyže opatřeny tvrdou grafitovou skluznicí s vyšší molekulární hustotou a lepší absorpcí vosku kvalitními ocelovými hranami. Vyrábějí se ve dvou délkách 90 a 100cm.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Malosériová výroba
   • Použití kvalitních materiálů
   • Univerzální vázání
   • Odolná povrchová úprava
   • Model 2020
   • Výběr ze dvou délek 90 a 100cm

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Snow Skate jsou krátké avšak širší lyže určené především pro zábavu, trikovou jízdu, ale i pro carvingový oblouk.S lyžemi Lusti Snow Skate si užijete jízdu na svazích,ale můžete vyzkoušet i nějaké ty lehčí skoky. 

 

Lusti SSW - SNOW SKATE WIDE 19/20

 

Krátké lyže určené především pro zábavu, trikovou jízdu, ale i pro carvingový oblouk.

 • Vrchní folie - K výrobě těchto lyží se používá kvalitní sturkturované polyamidové vrchní fólie od největšího evropského dodavatele ISOSPORT
 • Laminační vrstvyV těchto lyžích jsou použity dvě biaxilní prepregové nosné vrstvy a výztuha. Prepreg je tkanina, která je již dokonale nasycená od výrobce. Materiál je sice dražší, ale takto se eliminují chyby při sycení tkaniny
 • Jádro - Používá se celodřevěné jádro - jednosměrnou smrkovou a bukovou překližku
 • Tlumení - Nejedná se o tlumení při jízdě ale tlumení rozdílů v roztažnosti materiálu, tím dochází k podpoře držení materiálu u sebe. Jako tlumení jsou použity antivibrační gumové pásky o síle 0,2 mm
 • Hrany - Na tyto lyže se používá kvalitní, tenké, závodní, ocelové hrany o tvrdosti 48° HRC
 • Skluznice - V těchto lyžích je použita kvalitní grafitová závodní skluznice od největšího evropského výrobce ISOSPORT

 

 

 

 

LUSTI

Firmu založil pan Luštinec v roce 1993. Naleznete ji v Žacléři, malém krkonošském městečku nedaleko Sněžky. Velmi jej zaujala jízda na snowboardu.V tehdejší době ovšem nebylo běžné jít si do obchodu koupit snowboard, natož aby byl nějaký výběr.

Po ztrátě zaměstnání, kde pracoval pan Luštinec na šachtě, se rozhodl vyrobit si první snowboard sám. První výrobky sice nebyly dokonalé, přesto však v okruhu svých známých vzrostl o jeho výrobek velký zájem.

Firmě LUSTi se roku 2000 začalo dařit a tak si postavila výrobní halu, kde začali vznikat první lyže. U Lusti, se snaží vyrábět co nejkvalitnější lyže a snowboardy, a prodávat je za co nejnižší cenu.

Dnes už má firma velmi širokou nabídku lyží freestylových, závodních slalomových i skialpových a snowboardů. Dokonce i lyže splňujících FIS.

Lyže značky LUSTi používají i záchranáři Horské služby nejen v ČR.

Mohlo by se Ti hodit...
Vložky do bot
Lyžařské chrániče a páteřáky
Zimní přilby

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12