Lusti BIG MOUNTAIN - RYBR 20/21

Lusti BIG MOUNTAIN - RYBR 20/21
Novinka
Pokročilý
Expert
Black Friday
Cena po registraci:10 965 Kč s DPH
Zvolte variantu
11 790 Kč s DPH
Koupit na splátkyod 472 Kč měsíčně
Skladem
Kód21RYBR179
Nevíte si rady? +420 733 610 240Radek Benda - specialista

 

LUSTI BIG MOUNTAIN - RYBR

Pánské velmi univerzální freeridové lyže Lusti BIG MOUNTAIN RYBR, je vhodná jak do prašanu tak s ní neuděláte chybu ani na sjezdovkách.A to i díky rockeru ve špičce a šířce 110 mm pod botou. Dokáže hodně podržet a má lepší přilnavost kterou zajišťuje klasická netwintipová patka Lyže Lusti RYBR disponují celodřevěným jádrem Paulownia, které zajišťuje mimořádnou tuhost, pružnost a stabilitu. Pro celkovou pevnost a nosnost lyží Lusti jsou použity dvě biaxiální prepregrové nosné vrstvy a výztuha, pro tlumení vibrací je použito antivibrační gumové pásky o síle 0,2mm.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Česká malosériová výroba

   • Model 2021
   • Volnost a pohyblivost
   • Použití kvalitních materiálů
   • Odolná povrchová úprava
   • Dokonalá jízda

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Čistokrevná freeridová velmi univerzální lyže Vám dopřeje ten pravý požitek z jízdy. Díky rockeru ve špičce a klasické netwintipové patce jsou lyže Lusti Rybr dokonalé v prachovém sněhu, ale i ve sněhu rozbředlém, na vyfoukaných pláních a na rozbitých sjezdovkách.Lyže Vás perfektně podrží a to i díky lepší přilnavosti ve středně dlouhých až dlouhých obloucí Díky odolné povrchové polyamidové fólii nedochází k poškrábání ani mechanickému poškození lyží. 

 

Lusti BIG MOUNTAIN - RYBR 20/21

 

Freeridová velmi univerzální lyže s šířkou 110 mm pod botou a rockerem ve špičce je určená jak do prašanu, tak na sjezdovku. Tuto lyži si ale nejvíce užijete ve velkých horách, kde je směs prašanu, místy vyfoukaného na led, ledové krusty s hravě zvládnou i jarní firn.

 • Vrchní folie - K výrobě těchto lyží se používá kvalitní strukturovanou polyamidovou vrchní fólii od největšího evropského dodavatele ISOSPORT.
 • Laminační vrstvyV těchto lyžích jsou použity dvě biaxiální prepregové nosné vrstvy a výztuha. Prepreg je tkanina, která je již dokonale nasycená od výrobce. Materiál je sice dražší, ale takto se eliminují chyby při sycení tkaniny.
 • Jádro - Používá se celodřevěné jádro Paulownia.
 • Bočnice - Na bočnice se používá materiál ABS se zaručenou kvalitou od největšího evropského výrobce ISOSPORT.
 • Tlumení - Nejedná se o tlumení při jízdě ale tlumení rozdílů v roztažnosti materiálu, tím dochází k podpoře držení materiálu u sebe. Jako tlumení jsou použity antivibrační gumové pásky o síle 0,2 mm
 • Hrany - Na tyto lyže se používá kvalitní, tenké, závodní, ocelové hrany o tvrdosti 48° HRC
 • Skluznice - V těchto lyžích je použita kvalitní grafitová závodní skluznice od největšího evropského výrobce ISOSPORT

 

 

 

 

LUSTI

Firmu založil pan Luštinec v roce 1993. Naleznete ji v Žacléři, malém krkonošském městečku nedaleko Sněžky. Velmi jej zaujala jízda na snowboardu.V tehdejší době ovšem nebylo běžné jít si do obchodu koupit snowboard, natož aby byl nějaký výběr.

Po ztrátě zaměstnání, kde pracoval pan Luštinec na šachtě, se rozhodl vyrobit si první snowboard sám. První výrobky sice nebyly dokonalé, přesto však v okruhu svých známých vzrostl o jeho výrobek velký zájem.

Firmě LUSTi se roku 2000 začalo dařit a tak si postavila výrobní halu, kde začali vznikat první lyže. U Lusti, se snaží vyrábět co nejkvalitnější lyže a snowboardy, a prodávat je za co nejnižší cenu.

Dnes už má firma velmi širokou nabídku lyží freestylových, závodních slalomových i skialpových a snowboardů. Dokonce i lyže splňujících FIS.

Lyže značky LUSTi používají i záchranáři Horské služby nejen v ČR.

PopisTechnické parametryO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Vložky do bot
Lyžařské chrániče a páteřáky
Zimní přilby