Endura vnitřní kraťasy SingleTrack Liner Black - M

Endura vnitřní kraťasy SingleTrack Liner Black
Doporučujeme
Black Friday
Cena po registraci:1 301 Kč s DPH
Velikosti Oblečení
SNa dotaz
MNa dotaz
LNa dotaz
XLNa dotaz
XXLSkladem
Zvolte variantu
1 399 Kč s DPH
Na dotaz
KódE7120BK/4
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Kraťasy Singletrack LINER

Vnitřní kraťasy vyvinuté pro vysoký výkon. Jsou vyrobeny z rychleschnoucího a pružného materiálu pro Váš svěží pocit. Kraťasy jsou vybaveny lehkými síťovanými panely pro maximální ventilací.Jsou Clikfast kompatibilní.Dvouvrstvý stehenní lem okolo stehen zaručuje,že nohavice drží na svém místě. Kraťasy mají vložku serie 500 z pěny DisperseFoam™,která odpuzuje vodu a zlepšuje propustnost vzduchu,takže se cítíte v suchu. Oceníte  malou kapsičku na pravěm stehně, která je vhodná na klíče nebo gel.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Vložka serie 500 DisperseFoam™
   • Rychleschnoucí materiál
   • Kompatibilita s technologií Clickfast
   • Dvouvrstvý stehenní lem

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Vnitřní kraťasy pro váš vysoký výkon s vložkou serie 500 DisperseFoam™,která zaručuje vždy pocit sucha. Oceníte rychleschnoucí materiál pro Vaši nepostradatelnou svěžest. Kompabilitu s technologií Clicfast . Kapsička na stehně na drobnosti jako jsou klíče nebo gel.Nedělejte kompromis při Vašem výběru vnitřních kraťasů pro vaši spokojenost. 

 DETAILY :

 

 • Rychle schnoucí a pružný materiál pro svěží pocit
 • Lehké síťované panely pro maximální ventilaci
 • Dvouvrstvý lem okolo stehen
 • Vložka série 500 z pěny DisperseFoam™
 • Clickfast kompatibilní
 • Nedělejte kompromisy při výběru vnitřních kraťasů

Konstrukce : Nylon 60%,Polyester

 

 

 

 

ENDURA

Společnost Endura byla založena v roce 1993 ve Skotsku s odhodláním prosazovat výkon a funkci cyklistického oblečení pro všechny. Značka okamžitě zahájila výrobu nových a náročných produktů, které získaly své nadšence, díky své trvanlivosti a funkčnosti.

Endura byla vybrána jako partner světových špičkových týmů a jezdců na silnici, MTB a triatlonu. Spolupracuje s předními odborníky i v jiných oborech, jako je např. aerodynamika. Díky tomu jsou výrobky stále na špici. Úzké partnerství má s týmem Movistar Team.

Poměrně nedávný přírůstkem klanu Endura se stala skotská legenda MTB Danny MacAskill.

Stále vede novou úroveň ve výzkumu, vývoji a výrobních metodách. To vede k neuvěřitelným výkonům v závodech a na trati, jako je např. úspěšný pokus Alexa Dowsetta o hodinový rekord.

Spolupracuje se společností Simon Smart Smart Aero Technology, která je uznávaným světovým aerodynamikem.

Stejně důležité, jako tyto velké jména, jsou zaměstnanci společnosti Endura, kteří jezdí na kolech a jsou to opravdoví nadšenci pro sport. Tato sdílená vášeň jim pomáhá vytvářet bohatý zpětný tok, který také hraje důležitou roli při vývoji výrobků. Tím, je zajištěna funkčnost a kvalita všech produktů, které využívají jak profesionálové, tak i ostatní cyklonadšenci.

PopisTechnické parametryTabulka velikostíO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Batohy a brašny
Tretry
Cyklistické helmy
Prací prášky a impregnace