Endura Batoh DuraPak Grey Camo

Sbalitelný a vodě odolný batoh
Endura Batoh DuraPak Grey Camo
Novinka
Doporučujeme
Black Friday
Endura Batoh DuraPak Grey Camo
Endura Batoh DuraPak Grey Camo
Cena po registraci:1 301 Kč s DPH
1 399 Kč s DPH
Skladem
KódE1197GC/0
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Batoh DuraPak

Super lehký batoh je vhodný nejen na traily. Jeho využití najdete i při jiných sportovních výkonech. Tento lehce sbalitelný doplněk je voděodolný s užitím materiálu Cordura®,který nabízí dlouhou trvanlivost,lehkost,sílu o odolnost proti oděru a protržení.Batoh Endura DuraPak disponuje hrudním nastavitelným pásem,svinovací klopou a vnitřní kapsou do které batoh snadno sbalíte.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Super lehký
   • Plně utěsněné švy
   • Snadno sbalitelný
   • Voděodolnost 10000 mm

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Batoh Endura DuraPak je vhodným doplňkem nejen  na vaše cyklo výlety.Díky použití materiálu Cordura® je zvýšena odolnost.Super lehký snadno sbalitelný a voděodolný to je batoh Endura DuraPak .

Sbalitelný a vodě odolný batoh
 •  Super lehký, snadno sbalitelný a vodě odolný materiál Cordura®
 • Plně utěsněné švy pro ochranu proti vodě
 • Vnitřní kapsa do které lze batoh sbalit
 • Hrudní nastavitelný pás
 • Svinovací horní klopa
 • Snadno sbalitelný úložný prostor

Konstrukce

Nylon 100%

Technické aspekty

 Vodní sloupec: 10000
 
 

Látky a technologie

  

 

ENDURA

Společnost Endura byla založena v roce 1993 ve Skotsku s odhodláním prosazovat výkon a funkci cyklistického oblečení pro všechny. Značka okamžitě zahájila výrobu nových a náročných produktů, které získaly své nadšence, díky své trvanlivosti a funkčnosti.

Endura byla vybrána jako partner světových špičkových týmů a jezdců na silnici, MTB a triatlonu. Spolupracuje s předními odborníky i v jiných oborech, jako je např. aerodynamika. Díky tomu jsou výrobky stále na špici. Úzké partnerství má s týmem Movistar Team.

Poměrně nedávný přírůstkem klanu Endura se stala skotská legenda MTB Danny MacAskill.

Stále vede novou úroveň ve výzkumu, vývoji a výrobních metodách. To vede k neuvěřitelným výkonům v závodech a na trati, jako je např. úspěšný pokus Alexa Dowsetta o hodinový rekord.

Spolupracuje se společností Simon Smart Smart Aero Technology, která je uznávaným světovým aerodynamikem.

Stejně důležité, jako tyto velké jména, jsou zaměstnanci společnosti Endura, kteří jezdí na kolech a jsou to opravdoví nadšenci pro sport. Tato sdílená vášeň jim pomáhá vytvářet bohatý zpětný tok, který také hraje důležitou roli při vývoji výrobků. Tím, je zajištěna funkčnost a kvalita všech produktů, které využívají jak profesionálové, tak i ostatní cyklonadšenci.

PopisTechnické parametryO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Batohy na kolo
Obaly na telefon
Brašny pod sedlo