Doprava

V našem e-shopu můžete platit osvědčenými a bezpečnými metodami.
1. Dobírka - za zboží platíte až při jeho převzetí. Tzv. platba "z ruky do ruky." Přepravce Vám zboží doveze až před Váš dům, zaměstnání, či jakoukoliv adresu, kterou mu zadáte. Zboží si můžete překontrolovat a následně za něj také zaplatit.
2. Hotovost - v případě, že se rozhodnete nás potěšit svou návštěvou v kamenné prodejně na adrese Golovinova 1340, Kadaň, můžete zde samozřejmě zaplatit také v hotovosti.
3. Poukázky a stravenky - v obchodě kromě hotovosti přijímáme také poukázky a stravenky. Konkrétně jde o Flexi Pass a Unišek. V případě, že vlastníte některé z těchto druhů poukázek, není problém s nimi platit na naší prodejně v Kadani.
(V případě platby stravenkami není možné uplatnit slevu na zboží!)
4. Platba kartou - další možností platby je využití platby pomocí platební karty. Máme zde k dispozici také možnost využít bezkontaktní platební kartu pro Váš pohodlnější nákup.
5. Bankovní převod - platba na účet je pohodlný způsob, jak rychle uhradit cenu zboží z klidu domova a bez nutnosti vybírat peníze. Platbu uhrazujte na základě potvrzení Vaší objednávky, kterou Vám zašleme na email. Jako variabilní symbol použijte číslo objednávky. Číslo našeho účtu, vedeného u Komerční banky, je 43-2298940247/0100. Zboží standardně odesíláme obratem po připsání peněz na účet. Pro urychlení celé operace zašlete výpis z účtu, či složenku s uhrazenou platbou na email: nevixcyklosport@seznam.cz
 
Pro spokojenost našich klientů máme v nabídce hned několik způsobů dopravy. A je pouze na Vás, který si zvolíte a který je Vám příjemnější.
 
1. Osobní odběr - Zboží jednoduše objednáte přes náš e-shop a jakmile obdržíte výzvu k vyzvednutí zboží, budete vědět, že je zboží skladem a připraveno k osobnímu odběru. Na Vás i Vaši návštěvu se budeme těšit na naší prodejně, kterou naleznete na adrese Golovinova 1340, Kadaň.
Zobrazit na mapě>>>

2. Přepravní služba PPL - Osvědčená metoda dopravy prostřednictvím společnosti PPL. Jakmile je zboží odesláno, budete informování o tom, kdy můžete zboží očekávat. Jakmile bude řidič blízko k Vaší adrese, zavolá Vám a domluví se na konkrétních podrobnostech. Výhodou je doručení na Vámi zadanou adresu, ať už jste kdekoliv. Doma, v zaměstnání, či na návštěvě, je to jedno. Stačí zadat adresu a zboží Vám na ni bude doručeno.
Dopravné je 99 Kč v případě platby předem

Při platbě na dobírku  149Kč  NOVĚ 119 Kč

Při objednávce nad 5000 Kč ZDARMA 

3. PPL na Slovensko - Ani naši slovenští bratři nepřijdou zkrátka a rozhodně je neochudíme o naši širokou nabídku. Pokud chcete zboží doručit do Slovenské republiky, stačí při výběru označit právě jako způsob dopravy PPL na Slovensko a postup bude stejný, jako v případě českého PPL.
Dopravné je 199 Kč při platbě předem

Při platbě na dobírku 265Kč NOVĚ 229 Kč

Při objednávce nad 5000 Kč ZDARMA
5. Česká pošta - Přepravní služba, která Vám zboží dodá až domů.
Dopravu Českou poštou využíváme výhradně pro zahraniční zásilky!
 

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12