Čepice Eisbar Focus Pompon MU SP

Zimní pletená sportovní čepice z merino vlny 50% a 50% akrylu. Vnitřní lem je z hřejivého fleece maleriálu.
Čepice Eisbar Focus Pompon MU SP
Doporučujeme
DO
11. ledna
Cena po registraci:1 301 Kč s DPH
1 399 Kč s DPH
Na dotaz
Kód403331-909
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

ČEPICE Eisbär 

Kvalitní pletená čepice Eisbär z 50% přírodní vlny Merino a 50% polyakrylu s pomponem.Základním znakem vlny je vynikající hřejivost. Disponuje vnitřním lemem z fleecu,který chrání Vaše čelo a uši proti chladu.Zajišťuje Vaše pohodlí při nošení.Velice módní a designově povedná čepice na zimní období s pomponem.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Módní design

   • Přírodní vlna Merino®

   • Vnitřní lem z fleecu
   • Kvalita

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Čepice Eisbär s pomponem je díky přírodnímu materiálu Merino® měkkým a neštiplavým doplňkem na Vaši hlavu a zaručuje vám dokonalý komfort.Střih čepice Eisbär Focus  je přizpůsoben k dennímu nošení ve městě,ale i jako módní doplněk na horách.

Popis
Mohlo by se ti hodit...
Prací prášky a impregnace
Vložky do bot
Zimní přilby