Brýle 3F Vision Conversion

Cross country nebo skialpové brýle 3F. Jsou vybaveny PC anti -scratchovými skly se 100%-ní ochranou před UVA, UVB a UVC zářením. Komfortní usazení na obličeji zajišťuje hypoalergenní, odnímatelníá EVA pěna. Tento model můžete používat buď jako klasické br
Brýle 3F Vision Conversion
Doporučujeme
Cena po registraci:743 Kč s DPH
799 Kč s DPH
Na dotaz
Kód1350
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Trunečková Kormošová - specialistka

 3F VISION Conversion

 

Conversion 1350. Cross country nebo skialpové brýle 3F. Jsou vybaveny PC anti -scratchovými skly se 100%-ní ochranou před UVA, UVB a UVC zářením. Komfortní usazení na obličeji zajišťuje hypoalergenní, odnímatelníá EVA pěna. Tento model můžete používat buď jako klasické brýle se stranicemi nebo s nastavitelnou dvojitou gumou. Sluneční filtr 1-2

 

Parametry:
COLOR SPECIFIATION LENSES - PINK
EVA FOAM
SUNFILTER CATEGORY 2
UV 400 (UVA, UVB, UVC)

 

Technologie

Modely označené Anti−fog jsou ošetřeny technologií proti zamlžování skel. Anti-fog je speciální vrstva proti kondenzování vody, která zabraňuje mlžení skel. Vrstva Anti-fog je citlivá, proto vnitřní stranu skel čistěte pouze suchou měkkou látkou. Použitím dvou skel vzniká v zorníku vzduchová termoizolační vrstva, která má zásadní význam proti zamlžování skel. Zároveň výrazně zvyšuje odolnost proti nárazu.

Použitím dvou skel vzniká v zorníku vzduchová termoizolační vrstva, která má zásadní význam proti zamlžování skel. Zároveň výrazně zvyšuje odolnost proti nárazu.

Regulační systém DUAL DIAL FIT umožňuje komfortní a bezpečné upevnění přilby na hlavě. Skládá se z prstence obepínajícího hlavu a regulačního kolečka umístěného v jeho zadní části.

Vnitřní strana rámečků lyžařských brýlí 3F je opatřena vrstvou EVA pěny, která zaručuje jejich vysoký komfort. Použité materiály na všech brýlích jsou anti−alergenní. EVA = etylenvinylacetát – měkká pěna s vysokou hustotou a tvarovou pamětí.

Některé modely přileb 3F jsou vyrobeny technologií IN−MOLD, kdy se EPS pěna vstřikuje přímo do skořepiny a obě vrstvy tvoří jeden celek. Tato technologie se vyznačuje vysokou pevností při nízké hmotnosti a je zvláště vhodná pro dětské přilby, kde hmotnost hraje významnou roli při zatěžování krční páteře dětí.
In-Mold = nejlepší současná výrobní technologie pro výrobu lehkých helem s vysokou pevností a maximální ochranou. Vstřikováním EPS pěny přímo do polykarbonátové skořepiny dochází k pevnému spojení obou vrstev, což umožňuje například zvětšení větracích otvorů pro při zachování maximální bezpečnosti výrobku.

Některé modely přileb 3F jsou vyrobeny technologií IN−MOLD, kdy se EPS pěna vstřikuje přímo do skořepiny a obě vrstvy tvoří jeden celek. Tato technologie se vyznačuje vysokou pevností při nízké hmotnosti a je zvláště vhodná pro dětské přilby, kde hmotnost hraje významnou roli při zatěžování krční páteře dětí.
In-Mold = nejlepší současná výrobní technologie pro výrobu lehkých helem s vysokou pevností a maximální ochranou. Vstřikováním EPS pěny přímo do polykarbonátové skořepiny dochází k pevnému spojení obou vrstev, což umožňuje například zvětšení větracích otvorů pro při zachování maximální bezpečnosti výrobku.

Vhodné přes dioptrické brýle.

Modely označené TR 90 mají rám vyrobený z Grilamidu. Grilamid TR 90 je velmi lehký, pružný a odolný polyamid, který svými vlastnostmi předčí klasický polykarbonát nebo nylon a zásadním způsobem ovlivňuje komfort, bezpečnost a odolnost celého výrobku.

Modely označené photochromic jsou vybaveny samozabarvovacími čočkami. Fotochromatické čočky se ztmavují podle intenzity slunečního záření z kategorie 1 až do kategorie 3 podle aktuálních klimatických podmínek.

Modely označené polarized jsou vybaveny horizontálním polarizačním filtrem. Polarizace – je speciální úprava čoček brýlí, výrazně potlačující odražené světlo. Zlepšují viditelnost zejména na moři a na sněhové pokrývce, výtečné jsou rovněž pro řidiče – mokrá silnice se ve slunci neleskne.

Brýle 3F jsou vybavovány normalizovanými slunečními filtry ve stupnici 0−4. kategorie 0, čirý nebo lehce zabarvený filtr, propustnost světla 80 % – 100 %.

Brýle 3F jsou vybavovány normalizovanými slunečními filtry ve stupnici 0−4. kategorie 1, lehce zabarvený filtr, propustnost světla 43 % – 80 %.

Brýle 3F jsou vybavovány normalizovanými slunečními filtry ve stupnici 0−4. kategorie 2, středně tmavý filtr, propustnost světla 18 % – 43 %.

Brýle 3F jsou vybavovány normalizovanými slunečními filtry ve stupnici 0−4. kategorie 3, tmavý filtr, propustnost světla 8 % – 18 %.

Brýle 3F jsou vybavovány normalizovanými slunečními filtry ve stupnici 0−4. Filtr č. 4 se nedoporučuje k řízení vozidel a má využití v podstatě jen u vysokohorské turistiky. kategorie 4, velmi tmavý filtr, propustnost světla 3 % – 8 %.

Veškeré brýle 3F jsou vybaveny maximálními filtry pro potlačení UVA, UVB a UVC záření. UV 400 – označuje, že brýle chrání oko před zářením do vlnové délky 400 nanometrů. Tedy před neviditelným a škodlivým zářením zvaným ultrafi alové (z anglického ultra-violet). Viditelné sluneční záření má vlnovou délku od 400 do 780 nm. Následuje infračervené záření s vlnovou délkou od 780 nm. Pro tělo je UV záření škodlivé: způsobuje spálení kůže a může vyvolat i některé oční nemoci. Rozděluje se na záření dlouhovlnné UVA (315–400 nm), středněvlnné UVB (280–315 nm) a krátkovlnné UVC (100–280 nm). To poslední je pohlcováno atmosférou.

Modely označené Vacuum Anti−fog jsou ošetřeny technologií proti zamlžování skel. Anti-fog je speciální vrstva proti kondenzování vody, která zabraňuje mlžení skel. Vrstva Anti-fog je citlivá, proto vnitřní stranu skel čistěte pouze suchou měkkou látkou. VAF – systém dvojitých vzorníků, technologicky uzpůsobených, tak, že mezi oběma skly vzniká vakuum. Ve spojení s důkladným odvětráním a systémem antifog docilujeme absolutní nemlživosti brýlí, za jakýchkoli klimatických podmínek. Systémem VAF jsou v současné době vybaveny pouze výrobky 3F.

 

3F VISION s.r.o

Česká společnost 3F VISION s.r.o byla založena roku 2006 a sídlí v Roudníku u Vrchlabí.

Jejím hlavním cílem je prosadit se na trhu s vlastní značkou a nabízet cenově dostupné a kvalitními výrobky v optickém sportovním a mimo sportovním odvětví.

V současné době značka své výrobky vyváží i do jiných zemí jako je např. Rakousko, Německo, Polsko, Nizozemsko, Irsko a další.

3F Feeling-Freedom-Fun, pocit-svoboda-radost to je charakteristika této značky.

PopisTechnické parametryO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Běžecké lyže
Boty na běžky
Běžecké hole
Oblečení na běžky
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies