BBL-48 PowerLink zámek

Vysoce bezpečnostní zámek.Masivní odolný kovový uzamykací mechanismus, 3 klíče v balení.Zámek s 5mm silným odolným článkovým řetězem. Maximální ochrana.Velice kvalitní potah z nylonu chrání lak vašeho kola před poškrábáním.Ochrana uzamykacího mechanismu zámku před nečistotami a prachem.
BBL-48 PowerLink zámek
Cena po registraci:901 Kč s DPH
969 Kč s DPH
Skladem
Kód06609
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Trunečková Kormošová - specialistka
Vysoce bezpečnostní zámek. Masivní odolný kovový uzamykací mechanismus, 3 klíče v balení. Zámek s 5mm silným odolným článkovým řetězem. Maximální ochrana. Velice kvalitní potah z nylonu chrání lak vašeho kola před poškrábáním. Ochrana uzamykacího mechanismu zámku před nečistotami a prachem. Rozměry řetězu: 5mm x 5mm x 1000mm. Kompatibilní s BBL-92 CableFix a BBL-93 CableTie. 20 kusů - marže 75% 40 kusů - marže 80%

 

BBB

Zakladatelé a majitelé firmy Chris Koppert a Frank Moos závodili společně za stejný Nizozemský tým.

V Nizozemí začali nejprve s dovozem několika zahraničních značek.

Velký zlom nastal roku 1997, kdy se rozhodli vyvíjet své vlastní produkty pod značkou BBB. Mezi prvními produkty byly brýle, pumpy a rohy. Po té začali i s výrobou návleků a zimních rukavic. Při jejich výrobě se inspirovali nechvalně známým nizozemským počasím.

V roce 2008 výrobek BBB pumpička OvalIntegrate získává na Eurobiku ocenění za design.

Značka BBB spolupracuje s týmem Pro Tour Omega Pharma Quickstep.

Dnes produkují řadu s více než 1500 výrobky, rozdělené do více než 40 kategorií a vyvážejí své výrobky do 18 zemí světa.

PopisO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Pedály
Pláště
Řetězy
Sedla
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies