Technologie materiálů

Technologie materiálů


O-MATTER
Materiál O Matter je vstřikovaný, následně čištěný a hlavně lehký materiál. Díky tomuto materiálu jsou tak brýle velice odolné a pružné. Dále je tento materiál odolný vůči vlivu slunečních paprsků, nestane se tedy, že by materiál ztmavl.


C5
Jedná se o slitinu pěti kovů včetně hliníku. Vhodným poměrem těchto kovů získávají vlastnost lehkých, avšak odolných kovových brýlí.

 


Acetát
Acetát je hypoalergenní materiál, který umožňuje vytvářet různé barevné kombinace a unikátní vzory. Toho se docílí tím, že acetát je několikavrstvý a ručně vyráběný.


Titan
Díky titanu jsou brýle Oakley jedny z nejodolnějších, což potvrzuje i použití titanu při výrobě stíhaček. Tento materiál se vyznačuje ultralehkostí a neobvyklou odolností.


Uhlíková vlákna
Lehkost a pružnost stranic u brýlí Oakley je zaručena právě díky uhlíkovým vláknům. Uhlíková vlákna prošla mnohaletými testy a výzkumy.


Hliník
Lehký a kovový materiál zajišťující tvorbu originálních tvarů kovových brýlí Oakley a dokonalé spojení s různými druhy plastů.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies