Saddle Bag Syncros Frame Nutrition

Saddle Bag Syncros Frame Nutrition
Cena po registraci:465 Kč s DPH
500 Kč s DPH
Skladem
Kód2337311001222
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Saddle Bag Syncros Frame Nutrition

Rámová brašnička Syncros Frame Nutrition je vyrobená z vodě odolného materiálu. Vaše nezbytné maličkosti chrání také před prachem. Pomocí suchých zipů se lehce uchytí na všechny rámy kol. Brašničku lehce otevřete pomocí jedné ruky i během jízdy pomocí zipu. Rozměry brašničky: délka 18cm,výška 8 cm,šíře 4 cm.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Univerzálnost
      • Vodě odolný materiál
      • Upínání na suché zipy

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

Díky brašničce z vodě odolného materiálu si můžete vzít na své vyjížďky svoje cennosti a potřebné maličkosti. Ty budou chráněny před prachem ale i vodou a to i díky zipům,které jsou také pogumované a vodě odolné a zabraňují tak nechtěnému proniknutí vody v případě nepříznivého počasí.   

Popis
Mohlo by se ti hodit...
Batohy na kolo
Obaly na telefon
Brašny pod sedlo