Blizzard Uni Basket 50mm/10mm(alloy tube) 1 pár

Průměr otvoru - 10 mm.Detailní popis
Blizzard Uni Basket 50mm/10mm(alloy tube) 1 pár
Doporučujeme
Na dotaz
50,0 Kč s DPH
Staň se naším členema získej exkluzivní výhody.Členská cena: 46,0 Kč s DPH
Nevíte si rady? +420 733 610 240 Daniel Dolanský - specialista
VýrobceBlizzardKód8595167848111Záruka24 měsíců
BLIZZARD BLIZZARD Uni Basket 50 mm/10 mm (alloy tube)
""

 

Blizzard

Na konci druhé světové války roku 1945 byla založena firma Blizzard. Zakladatel Anton Arnsteiner se zabýval výrobou dřevěného nábytku a lyží. Stal se prvním výrobcem, který použil na výrobu skluznic polyetylénový materiál.

Blizzard, který sídlí v rakouském Salzburgu, je značka specializující se na výrobu lyžařského vybavení a lyžařských doplňků jako jsou čepice, rukavice a oblečení a jiné, má také ve své nabídce i brýle pro cyklisty. Zaměřuje se, mimo jiné na výrobu populárních holí nordic walking.

roce 2014 byl pro značku Blizzard velice úspěšný. Mario Matt týmový jezdec získává zlatou medaili na olympijských hrách v Soči, akrobatický lyžař Loic Collomb-Patton vítězí na freeridovém světovém tour.

PopisTechnické parametryO výrobci
Vyzkoušení kola před nákupem zdarma
20 let zkušeností a 100.000+ spokojených zákazníků
Nejsme prodavači jsme sportovci
Kolo Ti dodáme až ke dveřím 100% sestavené a seřízené
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies