Specialized EMT MTB Tool 2018

Doporučujeme
Specialized EMT MTB Tool 2018
Lehké a odolné a bohatě vybavené nářadí pro technickou pomoc v horském terénu i v lese za domem. pokračovat ve čtení
749 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód5321-2005
VýrobceSpecialized
PopisO výrobci

 

Nářadí EMT MTB

Nářadí pro horská kola EMT MTB, o váze 144 gramů, je bohatě vybavené pro technickou pomoc v terénu – 5x imbusový klíč, klíče Torx a nýtovačka na řetěz. Nářadí EMT MTB s nízkoprofilovými kovanými hliníkovými postranními plechy je dokonalou volbou pro pokrytí základních oprav na vašem kole, během vaší vyjížďky do terénu. Jedná se o velice kompaktní doplněk (komponent) pro vaše kolo.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Nízkoprofilové provedení
      • Nekorodující materiál
      • Nýtovačka

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

Veškeré základní nářadí pro MTB v pohodlné velikosti = EMT MTB od Specialized. Designové, nízkoprofilové provedením dokonale padne do vaší ruky. Vrchní vrstva nářadí je odolná proti korozi.  Nářadí obsahuje klíče imbus o velikosti 3, 4, 5, 6, 8 mm, křížový šroubovák č. 1, šroubovák pro šrouby Torx T25 a nýtovačku na řetěz, čímž při jakémkoli nečekaném záseku v terénu vás nářadí EMT MTB skoro určitě dostane zpět do pedálů.

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

Mohlo by se Ti hodit...
Rukavice
Batohy a brašny
Tretry
Cyklistické helmy

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12