Specialized EMT MTB Tool 2018

Doporučujeme
Specialized EMT MTB Tool 2018
Lehké a odolné a bohatě vybavené nářadí pro technickou pomoc v horském terénu i v lese za domem. pokračovat ve čtení
749 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód5321-2005
VýrobceSpecialized
Popis

 

Nářadí EMT MTB

Nářadí pro horská kola EMT MTB, o váze 144 gramů, je bohatě vybavené pro technickou pomoc v terénu – 5x imbusový klíč, klíče Torx a nýtovačka na řetěz. Nářadí EMT MTB s nízkoprofilovými kovanými hliníkovými postranními plechy je dokonalou volbou pro pokrytí základních oprav na vašem kole, během vaší vyjížďky do terénu. Jedná se o velice kompaktní doplněk (komponent) pro vaše kolo.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Nízkoprofilové provedení
      • Nekorodující materiál
      • Nýtovačka

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

Veškeré základní nářadí pro MTB v pohodlné velikosti = EMT MTB od Specialized. Designové, nízkoprofilové provedením dokonale padne do vaší ruky. Vrchní vrstva nářadí je odolná proti korozi.  Nářadí obsahuje klíče imbus o velikosti 3, 4, 5, 6, 8 mm, křížový šroubovák č. 1, šroubovák pro šrouby Torx T25 a nýtovačku na řetěz, čímž při jakémkoli nečekaném záseku v terénu vás nářadí EMT MTB skoro určitě dostane zpět do pedálů.

Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12