Tlumič Specialized OHLINS ENDURO EVO

Tlumič Specialized OHLINS ENDURO EVO
Doporučujeme
Cena po registraci:21 389 Kč s DPH
22 999 Kč s DPH
Koupit na splátkyod 920 Kč měsíčně
Na dotaz
Kód98914-8110
Nevíte si rady? +420 725 386 791Radek Benda - specialista

 

VLASTNOSTI

 

The Öhlins Enduro Shock Absorber for 26/650b/29 funguje spolehlivě a přesně bez ohledu na to, zda je zatížen v podélné rovině, nebo odolává bočnímu náporu, zda trénujete nebo závodíte. Tlumič je externě nastavitelný ve 3 parametrech - vysokorychlostní a nízkorychlostní komprese (HSCa LSC) a odskok pro jemné doladění. Rozsah nastavení je 3 polohy pro vysokorychlostní kompresi, 16 kliknutí pro nízkorychlostní kompresi a 7 kliknutí pro odskok, kde je znatelný rozdíl mezi jednotlivými polohami. Tuhost pružiny je široce nastavitelná pro valnou většinu hmotnostních kategorií. Prostě ideální enduro tlumič z nové školy.

 

  • Zlatý standard v moto světě se teď stává zlatým standardem pro enduro.
  • Specifické osazení horního oka tlumiče pro Enduro Evo.
  • Vnitřní měch s technologiemi ze světa motokrosu, přímo od MX oddělení Öhlins.
  • Velmi jemně odstupňovaná tvrdost pružin v celém hmotnostním rozsahu pro optimální nástavení. *Pružiny jsou prodávány samostatně.
  • Externě nastavitelný ve 3 parametrech - vysokorychlostní a nízkorychlostí komprese (HSCa LSC) a odskok.
  • Custom pro Enduro EVO modelový rok 2013 taž 2016.

 

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Blatníky
Tachometry
Pumpičky a pumpy
Košíky