Specialized Women's Expert Alloy Shallow Bend Handlebar 2018

Novinka
Doporučujeme
Specialized Women's Expert Alloy Shallow Bend Handlebar 2018
Tato pevná hliníková řídítka pro ženy přinášejí pohodlný a hladký přechod z horní části na berany. pokračovat ve čtení
1 599 Kč
Dostupnost:
Na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Kód0057148
VýrobceSpecialized
Popis

 

Dámská řídítka Expert Alloy Shallow

Dámská řídítka Specialized Expert Alloy Shallow Bend jsou velice dobře uzpůsobena pro pohodlný a hladký přechod z horní části na berany. Jsou vyrobena z prvotřídního, zeslabeného hliníku série 2014, s designem s vysokou pevností a mělkým prohnutím (123x75mm – krátký dosah). Díky ergonomicky uzpůsobenému hornímu úchopu je uvolněn tlak na ruce.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Velmi odolný a pevný materiál
      • Ergonomické provedení
      • Vyhovuje pravidlům UCI (mezinárodní cyklistická unie)

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

Dámská řídítka na kolo, Women’s Expert Alloy Shallow Bend jsou velice kvalitní řídítka pro vaši cyklistiku. Tvar oblouku je uzpůsoben drobnějším ženským rukám. Přední strana řídítek je optimalizována pro vedení dvojitých kabelů. Kompatibilita řídítek Expert Alloy Shallow s ovládáním Shimano, SRAM a Campagnolo. Šířka řídítek (od středu ke středu) 36/38/40cm. Komponent vhodný pro představce s průměrem 31,8 mm.  

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12