Specialized Vital Pack 2017 Black

Doporučujeme
Specialized Vital Pack 2017 Black
Specialized Vital Pack 2017 Black
Specialized Vital Pack 2017 Black
S touto brašnou na kolo máte veškeré své gely a tyčinky ihned po ruce, kdy díky magnetickému uzavírání se lze stravovat i během jízdy. Popruhy slouží na jednoduché připnutí k horní rámové trubce nebo sloupku vidlice. pokračovat ve čtení
849 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód411E-1100
VýrobceSpecialized
Popis

 

Brašna Vital Pack

Díky této brašně připevňující k horní rámové trubce nebo sloupku vidlice, máte veškeré potřebné pochutiny ihned po ruce a můžete se tak stravovat i během jízdy. Magnetické, lehce ovladatelné uzavírání je možné i po hmatu.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Magnetické zavírání pro jednoduchou manipulaci
      • Horní panel s mřížkou pro přehlednost uložených věcí
      • Vnitřní kapsa pro přehledné rozdělení

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

Koncept Vital Pack je velmi jednoduchý – vše snadno uspořádat a mít hned po ruce. Již se nemusíte pracně natahovat do zadních kapes svých dresů a hledat. S přidanou vnitřní kapsou si jednoduše rozdělíte své tyčinky a gely. Díky síťovanému hornímu panelu máte přehled o svých zásobách. Samotné přidělání brašny na kolo je velmi jednoduché. Čištění je snadné. Jedná se o praktický doplněk k vašemu kolu.

Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12