Specialized Vital Pack 2017 Black

S touto brašnou na kolo máte veškeré své gely a tyčinky ihned po ruce, kdy díky magnetickému uzavírání se lze stravovat i během jízdy. Popruhy slouží na jednoduché připnutí k horní rámové trubce nebo sloupku vidlice.
Specialized Vital Pack 2017 Black
Doporučujeme
Specialized Vital Pack 2017 Black
Specialized Vital Pack 2017 Black
na dotaz s DPH
Kód411E-1100
???

 

Brašna Vital Pack

Díky této brašně připevňující k horní rámové trubce nebo sloupku vidlice, máte veškeré potřebné pochutiny ihned po ruce a můžete se tak stravovat i během jízdy. Magnetické, lehce ovladatelné uzavírání je možné i po hmatu.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Magnetické zavírání pro jednoduchou manipulaci
      • Horní panel s mřížkou pro přehlednost uložených věcí
      • Vnitřní kapsa pro přehledné rozdělení

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

Koncept Vital Pack je velmi jednoduchý – vše snadno uspořádat a mít hned po ruce. Již se nemusíte pracně natahovat do zadních kapes svých dresů a hledat. S přidanou vnitřní kapsou si jednoduše rozdělíte své tyčinky a gely. Díky síťovanému hornímu panelu máte přehled o svých zásobách. Samotné přidělání brašny na kolo je velmi jednoduché. Čištění je snadné. Jedná se o praktický doplněk k vašemu kolu.

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisO výrobci