Specialized Turbo Elite 2015 red/black - 700x23C

Specialized Turbo Elite 2015 red/black - 700x23C
Závodníci na silničních kolech potřebují rychlý, lehký a odolný plášť a tyto požadavky Turbo splňuje. Díky extrémně nízkému valivému odporu a skvělému záběru v zatáčkách budu stoupání jednodušší, sjezdy rychlejší a zatáčení agresivnější. pokračovat ve čtení
629 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód0000-2505
VýrobceSpecialized
Popis

 

Plášť Turbo Elite

Jedná se o závodní plášť, s designem pro použití s duší, který je velice rychlý, lehký a odolný. Díky bezchybnému vzorku, pružné kostře také disponuje plášť extrémně nízkým valivým odporem a vynikající trakcí v zatáčkách.Stoupání tak pro Vás budou jednodušší.Ochrana BlackBelt účinně ochrání plášť před ataky skla, hřebíků a dalších překážek na Vašich cestách.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Ochrana proti defektům - BlackBelt

      • Extrémně nízký valivý odpor

      • Lehký a odolný plášť

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

Silniční plášť Turbo PRO Elite je dokonale rychlý plášť, určený pro Vaše závody.Zajištěna je tak vynikající přilnavost pláště k povrchu, a to díky extrémně nízkému valivému odporu. Sjezdy jsou tak daleko rychlejší a zatáčení agresivnější.. Ochrana BlackBelt poskytuje maximální ochranu proti případným defektům, pro překonání nástrah terénu.     

Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12