Specialized Tubular Headwear S-Logo 2018 Red/White

Doporučujeme
Specialized Tubular Headwear S-Logo 2018 Red/White
Multifunkční nákrčník. Vyrobeno z lehkého a nedeformovatelného polyesteru. pokračovat ve čtení
649 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód644-7991
VýrobceSpecialized
PopisTechnické parametryO výrobci

Specialized Tubular Headwer S-logo

Multifunkční doplněk na kolo od společnosti Specialized Tubular Headwer , díky kterému máte kuklu, čelenku, čepici pod helmu a nákrčník.  Vyroben je z lehkého a nedeformovatelného  polyesteru

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Jednoduchý design
   • Univerzálnost
   • Výběr z 6 barev

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

S šátkem,tubou,kuklou nebo nákrčníkem určitě využijete všechny možné varianty a vždy k vaší maximální spokojenosti. Tento doplněk na kolo vynikající volbou a komfort je zcela zaručen. Pro těsný střih šátku je užití pod helmou velice příjemné a práce s ním je velice jednoduchá.

Multifunkční nákrčník.

 • Vyrobeno z lehkého a nedeformovatelného polyesteru.

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12