Specialized Trigger Sport Reflect 2019 700c

Trigger se odvaluje rychle na asfaltu, zpevněných i štěrkových cestách. Prostě ideální plášť pro rychlé cyklokrosové tratě. Reflexní proužek navíc zvyšuje vaši viditelnost.
Specialized Trigger Sport Reflect 2019 700c
Doporučujeme
Cena po registraci:595 Kč s DPH
Průměr x šíře
700 x 38Dostupné od 14.04.2022
700 x 42Na dotaz
700 x 47Dostupné od 14.02.2022
Zvolte variantu
640 Kč s DPH
Dostupné od 14.04.2022
Kód000E-4130
Nevíte si rady? +420 725 386 791Radek Benda - specialista

 

Plášť Trigger Sport Reflect

Sportovní pláště Trigger jsou vynikající volbou pro jezdce pohybující se po asfaltových, zpevněných či šotolinových cestách a chtějí mít svou jízdu pod kontrolou. Dík pevné kostře umožňuje plášť zvýšené pohodlí a bezpečné ovládání v zatáčkách a odolná směs pláště zaručuje plynulé odvalování a vynikající výdrž na tratích. Ve velikostech 38mm a 42mm nabízí plášť Specialized Trigger nejefektivnější ochranu proti defektům – BlackBelt, která účinně ochrání plášť před sklem, hřebíkem atd., zároveň nemá negativní vliv na valivý odpor. Pro zlepšení viditelnosti a Vaší bezpečnosti je přidán reflexní pásek.   

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Ochrana proti defektům BlackBelt

   • Rychle a plynule odvalující plášť
   • Jemný vzorek
   • Reflexní pásek

 

Nevýhody

 • Nemá

   

Názor experta

Dokonalé využití plášťů na kolo Specialized Trigger je na rychlých cyklokrosových tratích, kdy je dostatečně tvrdý pro jejich nástrahy, ale i na asfaltových površích, kde jsou kola opravdu rychlá. Ochrana BlackBelt dodává ještě větší pocit z bezpečí při jízdě na hrubých površích a díky své vysoké flexibilitě nemá negativní vliv na valivý odpor. Hmotnost pláště 700x38mm je přibližně 520 gramů.  

Plášť Trigger Sport Reflect rychle odvaluje na asfaltu, udusané hlíně i šotolině a představuje ideální volbu pro všechny, kdo chtějí jezdit ten nejfajnovější cyklokros na šotolině. Tenhle plášť jede skvěle na silnici i mimo ni. Přidali jsme mu reflexní pásek pro zlepšení jeho viditelnosti.

 • Kostra pláště: 60 TPI
 • Patka: drát
 • Směs: 70a
 • Ochrana proti defektům: BlackBelt
 • 700 x 38; psi 75-100; přibližná hmotnost 520 g
 • 700 x 42; psi 50-100; přibližná hmotnost 565 g
 • 700 x 47; psi 50-75; přibližná hmotnost 600 g

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisTechnické parametryO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Blatníky
Tachometry
Pumpičky a pumpy
Košíky