Specialized Tracer Tubular 2018 - 28" x 33mm

Tracer nabízí vzorek vhodný pro různé terény. Středové výstupky pro dokonalou trakci, boční se přizpůsobí na měkký i tvrdý povrch. Díky nízké váze umožňuje tento plášť jednoduchou akceleraci.
Obrázek (44805)
-29 %
Výprodej
Cena po registraci:1 484 Kč s DPH
Běžná cena s DPH 2 099 Kč1 499 Kč s DPH
Kód0002-4300
Na dotaz
Nevíte si rady? +420 733 610 240Radek Benda - specialista

 

Plášť Tracer Tubular

Tracer Tubular je cyklokrosový plášť vhodný na všechny povrchy díky centrální řadě výstupků,které zajišťují dostatečnou trakci při jízdě. Disponuje bočním drážkováním,které se dokonale přizpůsobí tvrdému a nezpevněnému povrchu. Pláště jsou lehké a díky tomu je snadná rychlá jízda.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Boční drážkování
   • Všestrannost
   • Hmotnost cca 405g

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Dokonalé využití Specialized Tracer Tubular je na cyklokrosových tratích a závodech, kdy je dostatečně tvrdý pro jejich nástrahy a zajistí vynikající výdrž. Díky vzorku s bočním drážkováním bude Vaše jízda jistá na tvrdém a nezpevněním povrchu a jízdu si tak skvěle užijete.     

Pláště Tracer Tubular mají rychlý vzorek pro veškeré typy cyklokrosových tratí a závodů. Tento vzorek je vhodný na všechny povrchy, protože má centrální řadu výstupků, která zajišťuje dostatečnou trakci a boční drážkování, které se přizpůsobí tvrdému i nezpevněnému povrchu. Pláště Tracer jsou lehké, díky čemuž je zrychlování snadné.

 • Kostra pláště: 260 TPI
 • Vnitřní latexová duše
 • Směs: 60a
 • 28" x 33 mm; psi 30-90; přibližná hmotnost 420 g

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisTechnické parametryObrázkyO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Blatníky
Tachometry
Pumpičky a pumpy
Košíky